Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kultūras ministrs

Ar 63 balsīm "par" Puntuli apstiprina kultūras ministra amatā

Saeima pirmdien ārkārtas sēdē par kultūras ministru apstiprināja Nauri Puntuli (NA). Kultūras ministra amats bija atbrīvojies pēc līdzšinējās ministres Daces Melbārdes (NA) ievēlēšanas par Eiropas Parlamenta (EP) deputāti.

Melbārde beidzot kļūst par oficiālo kandidāti kultūras ministra amatam

Nacionālā apvienības Visu Latvijai! - Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA) valde pirmdien oficiāli apstiprināja Latvijas Nacionālā kultūras centra direktori Daci Melbārdi kā savu kandidāti uz kultūras ministra amatu, portālu Diena.lv informēja NA preses sekretāre Laila Ozoliņa.

Āboliņš: Ko īsti gribam?

Kad Nacionālā apvienība paziņoja, ka tai ir vakantā kultūras ministra amata kandidāts, taču tas vēl kādu laiku tiks paturēts noslēpumā, partija saņēma diezgan lielu kritikas vilni. Kā tā var, kāpēc kandidātu nevar nosaukt uzreiz, un tādā garā. Tomēr, godīgi runājot, jebkuras partijas vēlme neatklāt cilvēkus, kurus tā gatavojas virzīt uz kādu vairāk vai mazāk svarīgu posteni, ir tikai saprotama.

Gala lēmumu par Melbārdi NA pieņems pēc tikšanās ar nozares pārstāvjiem

Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL!-TB/LNNK) iespējamo sadarbību ar potenciālo kultūras ministra amata kandidāti, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktori Daci Melbārdi vērtē ilgtermiņā, taču gala lēmumu par viņas kandidatūru šim amatam pieņems pēc nozares pārstāvju viedokļa uzklausīšanas.

Dombrovskis nenosaka termiņu, kurā NA jāizvirza kultūras ministrs

Jautājums par to, kad un kādā procedūrā tiks virzīts kultūras ministra amata kandidāts, ir nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK) kompetencē, šodien pēc Koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem uzsvēra premjers Valdis Dombrovskis (V).Taujāts, vai, viņaprāt, nacionālajai apvienībai ministra amata kandidāts nebūtu jāizvirza ātrāk, premjers atbildēja: "Man nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz šo.

Latvijas Nacionālās operas valdes sastāvā būs trīs valdes locekļi

Saeimas deputātu šodien trešajā, galīgajā, lasījumā apstiprinātās izmaiņas Latvijas Nacionālās operas likumā nosaka, ka Latvijas Nacionālās operas (LNO) valdes sastāvā būs trīs valdes locekļi. Pašlaik likumā teikts, ka LNO darbu vada direktors.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide