Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +27 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Latvijas koncerti

Ceļojumi Mocarta pasaulē

Soprāns Elīna Šimkus: attapīgā Suzanna, viltīgā Despīna, valdonīgā Tamiri

Eiropas vainagā – septiņi latviešu jaundarbi

Dažādas Ziemassvētku sajūtas septiņu latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņojumos valdīs _Latvijas koncertu _rīkotajā, ikgadējā festivāla _Eiropas Ziemassvētki _atklāšanas koncertā Eiropas vainags 6. decembrī koncertzālē Rīga.

Valsts svētku skaņa

Šis ir ceturtais gads, kad mēs, Latvijas koncerti, kopā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu veidojam valsts svētku koncertu koncepciju. Kad viņam bija pirmais 18. novembris prezidenta amatā, arī mums bija pirmā reize, kad saņēmām valsts pasūtījumu valsts svētku koncertiem, _Latvijas koncertu _vadītājs Guntars Ķirsis atceras, ka toreiz viņa vadītā valsts koncertorganizācija uzvarēja konkursā, piedāvājot koncepciju, ka svētki ir ne tikai Rīgā, bet visos Latvijas novados.

Zināmi klasiskās mūzikas konkursa Radīti mūzikai dalībnieki

Atklāti šova Radīti mūzikai dalībnieki, kuri sešos svētdienu vakaros, sākot no 20. aprīļa, apliecinās savu talantu televīzijas skatītājiem. Šovā piedalīsies jaunie mūziķi - vijolniece Sabīne Sergejeva, tubas mūziķis Kaspars Šmits, soprāns Marlēna Keine, čellists Marks Viļenskis, pianisti Katrīna Gupalo un Dainis Tenis, kā arī sitaminstrumentālisti Elvijs Endelis un Mikus Bāliņš, informēja LTV pārstāve Laura Brokāne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide