Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība

Visi nemierā, bet iemesli dažādi

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir paziņojusi, ka 21. decembrī lems par turpmāko rīcību saistībā ar medicīnas darbinieku streiku. Tā iemesls – nepietiekamais finansējums mediķu atalgojumam nākamā gada budžetā.

LVSADA lūdz Kariņam un Reiram palīdzēt nostiprināt panākto kompromisu sarunās ar VM par streika prasību izpildi

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir vērsusies pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) un finanšu ministra Jāņa Reira (JV) ar lūgumu palīdzēt iespējami drīz nostiprināt panākto kompromisu sarunās ar Veselības ministriju (VM) par streika prasību izpildi, aģentūru LETA informēja LVSADA darba koordinētāja Inga Rudzīte.

Iesniegtas streika prasības

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pirmdien ir iesniegusi Veselības ministrijai (VM) streika prasības, prasot palielināt darba samaksu veselības jomā strādājošajiem.

Diskutē par vakcinācijas nozīmi

Mediķu vidū izraisījusies diskusija par vakcinācijas pret Covid-19 drošumu vīrusa delta gadījumā, iespējamām blakusparādībām gados jauniem vīriešiem un izteikto apgalvojumu zinātnisko pamatojumu. Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) sniegusi savu informāciju, bet Zāļu valsts aģentūra (ZVA), Imunizācijas valsts padome (IVP), Slimību profilakses un kontroles centrs norāda, ka LVSADA paziņojums ir maldinošs, nav balstīts zinātniskos datos un nepārstāv ekspertu un ārstu profesionāļu kopienas viedokli.

Veselības nozares vadība ir ministra atbildība

Par Covid-19 apkarošanu, Veselības ministrijas (VM) kļūdām un sociālā dialoga trūkumu Rolanda Pētersona saruna ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju Valdi Keri.

Keris: Vēl jāatdod mediķiem parāds 44 miljonu eiro apmērā

Saeimai un valdībai šogad vēl jāatdod mediķiem parāds 44 miljonu eiro apmērā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.

Mediķi apsver protestu rīkošanu

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) arodorganizācijām tuvākajā laikā jāizsaka viedokļi un priekšlikumi par iespējamām protesta akcijām, otrdien lēma arodbiedrības padome.

Mediķu arodbiedrība: Valdības rīcība ir zināmā mērā noziedzīga

Valdības rīcība, mediķu atalgojuma celšanai nākamā gada budžetā atvēlot 50, nevis solītos 120 miljonus eiro, ir bezatbildīga, neprofesionāla un zināmā mērā noziedzīga, aģentūrai LETA paziņoja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide