Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Likteņdārzs

Atkal atvērti daudzi muzeji, dabas takas un Likteņdārzs

Šajā nedēļas nogalē Likteņdārzs atsāk aktīvo sezonu, kas tiks organizēta stingri ievērojot Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju un tās dēļ noteiktos ierobežojumus, aģentūru LETA informēja nodibinājuma Kokneses fonds pārstāve Elīna Bīviņa. Tāpat apmeklētājiem pieejami daudzi citi muzeji, dabas takas un skatu torņi.

Ar likumu saglabās Likteņdārzu nākotnei

Likteņdārza izveidē ieguldītie līdzekļi kopā ar Kokneses pašvaldībai piederošo zemi ir liela materiāla vērtība, tādējādi Likteņdārza likums neļaus šo vietu izmanot citādi kā vien atbilstoši tā izveides un attīstības mērķim, Dienai uzsver nodibinājuma Kokneses fonds valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Likteņdārzam būs likums

Ja Saeima pieņems Likteņdārza likumu, šai nacionālās nozīmes piemiņas vietai būs garantēta valsts aizsardzība, attīstība un pēctecība, Dienai teica Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (Vienotība). Viņa ir viena no projekta iniciatorēm, taču uzsvēra, ka tas ir vairāku cilvēku kopīgs lēmums valsts simtgades gadā aicināt Saeimu pieņemt šo likumu. Tas nosaka, ka Kokneses novads bez atlīdzības nodod Latvijas valstij pašvaldībai piederošo Likteņdārza zemi. Valsts to pārņem Zemkopības ministrijas valdījumā, uzņēmuma Latvijas valsts meži īpašumā.

18.novembrī Likteņdārzā notiks koncerts ar saulrieta sagaidīšanu

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, trešdien, 18.novembrī, no plkst.15 valsts svētkiem par godu notiks koncerts, kura norise saskaņota ar saulrieta laiku, informē Likteņdārza īstenotāja, Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide