Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Marts Kristiāns Kalniņš

Intervija ar dziedātāju Martu Kristiānu Kalniņu. Man tāda bilde atmiņā ir

Imanta Kalniņa dziesmas turpina skanēt. Grupa Autobuss debesīs un kamerorķestris Sinfonietta Rīga Dzintaru koncertzālē piedāvās arī kaut ko iepriekš nedzirdētu. Solists Marts Kristiāns Kalniņš pieļauj, ka grupai varētu rasties kaut kas jauns arī ierakstu formātā, kaut arī pašlaik viņš vairāk muzicē ar kolektīvu Raxtu raxti

Pazīstami mūziķi aicina uz Ziemassvētku koncertu Es skaistu vietu zinu

Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, mūziķi Marts Kristians Kalniņš un Valts Pūce, kā arī aktieris Artis Robežnieks 13.decembrī plkst. 19.00 Dobeles Evaņģēliski luteriskajā baznīcā aicina uz īpašu Ziemassvētku koncertu Es skaistu vietu zinu, informēja Sandis Mohovikovs, pasākuma producents.

Ziemassvētku koncertprogramma Es skaistu vietu zinu

Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs un komponists Marts Kristiāns Kalniņš un Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks, Ziemassvētkus gaidot, aicina uz mirkli apstāties no ikdienas steigas un ieklausīties skaistākajās Ziemassvētku dziesmās koncertprogrammā Es skaistu vietu zinu.

Valta Pūces Ziemassvētku kantātes pirmatskaņojums skanēs Valmierā

16.decembrī plkst.16 Valmieras Kultūras centrā notiks koncerts Ziemas ceļi, kurā skanēs Valta Pūces _Ziemassvētku kantātes _pirmatskaņojums, vēsta Valmieras KC pārstāvji.Koncertā skanēs arī dziesmas no Saulgriežu cikla – Valta Pūces, Raimonda Paula, Ievas Akurateres un Aigara Voitišķa mūzika. Saulgriežu cikla dziesmas izpildīs Pūces etnogrāfiskais ansamblis, Valmieras Kultūras centra jauktais koris Valmiera (diriģents Mārtiņš Klišāns), Valmieras Kultūras centra jauniešu koris Konsonanse un Kocēnu kultūras nama jauktais koris Imera (diriģents Imants Točs), kā arī solisti Kristīne Kārkle-Puriņa un Marts Kristians Kalniņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide