Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Mobilais telefons

Pāvests brīdina par atkarību no mobilajiem telefoniem

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks, sestdien tiekoties ar itāļu pusaudžiem, brīdināja par atkarību no mobilajiem telefoniem, norādot, ka līdz ar šo atkarību tiek zaudēta brīvība.

No 1. aprīļa Tele2 pamata tarifu plānos gaidāmas izmaiņas

No šā gada 1. aprīļa Tele2 pilnveidos savus pamata tarifu plānus - visiem pamata tarifu plānu lietotājiem līdz ar gaidāmajām cenu izmaiņām būs pieejams gandrīz trīs reizes lielāks interneta apjoms Latvijā un Eiropā (EEZ valstīs), informē Tele2 pārstāvis Oskars Firmanis.

Šerila Krova: Mobilā telefona dēļ man ir smadzeņu audzējs

Dziedātāja Šerila Krova ir pārliecināta, ka mobilā telefona lietošana ir bijis iemesls, kāpēc viņai konstatēts smadzeņu audzējs, vēsta ārzemju mediji. “To neviens ārsts neapstiprinās,” televīzijas sarunu šova Katie laikā paziņoja 50 gadus vecā dziedātāja, uzsverot: “Man ir teorija, ka tas ir ar to saistīts.

Izslēdziet telefonus! Ir stunda

Latvijas skolās daudzviet iekšējās kārtības noteikumi paredz, ka mobilo tālruņu lietošana stundu laikā nav pieļaujama. Arī, piemēram, ASV pastāv šāds aizliegums - somā mobilo turēt drīkst, bet lietot nedrīkst. Bez diskusijām. Taču mūsu skolās, kā liecina skolu jauniešu pieredze, «diskusijas» ir iespējamas un tās notiek.

Grib iekasēt autoratlīdzību arī no mobilajiem telefoniem

Satversmes tiesa (ST) nākamnedēļ turpinās skatīt lietu, kurā vairākas organizācijas pieprasījušas papildināt to datu nesēju un reproducēšanas iekārtu sarakstu, kuru cenā jāiekļauj atlīdzības maksa autoriem, izpildītājiem un producentiem. Pieteikumā norādīts, ka Latvijas Republikas Satversmē noteiktās tiesības uz īpašumu ierobežojot Ministru kabineta (MK) noteikumi, kuros iekļautais objektu saraksts ir nepilnīgs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide