Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pareizticīgo baznīca

Laikraksti: Patriarhs Kirils pirms pusgadsimta Šveicē spiegojis VDK labā

Krievijas pareizticīgo baznīcas patriarhs Kirils, kurš pazīstams kā prezidenta Vladimira Putina atbalstītājs, strādāja Padomju Savienības izlūkdienesta labā pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, kad dzīvoja Šveicē, atsaucoties uz arhīva dokumentiem, vēsta Šveices laikraksti.

Krievijā par pretkara sprediķi aizturēts pareizticīgo garīdznieks

Krievijā Kostromas apgabalā policija aizturējusi pareizticīgo garīdznieku Joanu Burdinu un sastādījusi protokolu par garīdznieka pretkara sprediķi un saiti viņa draudzes mājaslapā uz pretkara petīciju platformā "Change.org", pirmdien vēsta tīmekļa medijs "Mediazona".

Pareizticīgās baznīcas vadībai būs jābūt Latvijas pilsoņiem

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā kā steidzamus atbalstīja grozījumus Latvijas Pareizticīgās Baznīcas likumā, paredzot, ka pareizticīgās baznīcas galvai, metropolītiem, bīskapiem un šo amatu kandidātiem jābūt baznīcas garīdzniekiem un Latvijas Republikas pilsoņiem.

Jauno Ukrainas baznīcu dibinās nākamnedēļ

Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien paziņoja, ka apvienošanās sinode jaunās Ukrainas autokefālās baznīcas izveidošanai notiks Kijevā 15. decembrī.

FOTO: Pareizticīgie iegremdējas Daugavas ūdeņos

Pirmdien 11. novembra krastmalā simtiem entuziastu pulcējās, lai gūtu svētību, pēc pareizticīgās baznīcas rīkotās Lielās ūdens iesvētīšanas kārtas Daugavā, iegremdējoties upes ūdeņos.   

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide