Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rektoru padome

Rektoru padome atkārtoti aicina Ķīli atkāpties no amata

Latvijas Rektoru padome uzskata, ka Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) veiktais alternatīvais augstskolu studiju programmu izvērtējums ir prettiesisks un manipulatīvs un var nodarīt grūti novēršamu kaitējumu augstākās izglītības institūciju reputācijai, tāpēc izglītības ministram Robertam Ķīlim vajadzētu atkāpties no amata.

Pēc Rektoru padomes izteiktās neuzticības Ķīlim augstskolu vide šķeļas

Lai arī Rektoru padome (RP) jau paguvusi izteikt neuzticību izglītības ministram Robertam Ķīlim, vairāki kolēģi no citām augstskolām, kuri gan nav piedalījušies balsojumā, par šādu soli pauž kritiku, uzskatot, ka tas nav konstruktīvs. Arī paši neuzticības izteicēji atzīst, ka balsojums ir bijis emocionāls un viss vēl vēršams uz labu, ja ministrs būs atsaucīgs.

Barševskis: Kampara izteikumi par izglītības nozari dialogu neveicina

Ekonomikas ministrs Artis Kampars ceturtdien, 3.martā Latvijas Radio 1 radījumā _Krustpunktā _visai neglaimojoši izteicās par Latvijas izglītības nozari, kas, darbojoties "sūnu ciema režīmā", esot novedusi pie tā, ka mūsu valstī esot cilvēki, kas "grib darbu, bet neko nemāk". Šo ministra vēstījumu vēlāk pārpublicēja ziņu aģentūras un interneta portāli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide