Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgas meži

Rīgas mežu arboristi un dārznieki vēl pirms pavasara sakopuši teju 400 koku vainagus

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas meži daļas Dārzi un parki Rīdzenes iecirkņa arboristi un dārznieki pabeiguši dekoratīvo koku vainagu kopšanu 389 kokiem – ikgadējos liepu vainagu kopšanas darbus Brīvības bulvārī, laukumā ap Brīvības pieminekli, Ziedoņdārzā, Mežaparkā Atpūtas alejā, kā arī gobas Esplanādē, 11.novembra krastmalā un Latvijas Nacionālās operas un baleta skvērā, portālam Diena.lv pavēstīja SIA Rīgas meži pārstāvis Edgars Vaikulis.

Rīgas meži iemūžina mežzinātņu doktora Imanta Baumaņa piemiņu

Godinot Latvijas Valsts Mežzinātnes institūta (LVMI) Silava vadošā pētnieka Imanta Baumaņa piemiņu, SIA Rīgas meži viņa vārdā nosaukusi 2015.gadā izveidoto priežu sēklu plantāciju, no kuras iegūtajām sēkliņām izaudzēti trīs miljoni priežu stādu.

Sākti meža atjaunošanas darbi

SIA Rīgas meži šopavasar apņēmušies iestādīt 454,66 hektārus meža, kopumā iestādot 1 369 740 jaunus kokus, aģentūrai LETA pavēstījas Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā. Meža atjaunošanas darbi tiek uzsākti šodien, 4.aprīlī, Tīreļu mežniecībā, un paredzēts, ka meža atjaunošana turpināsies līdz jūnija sākumam.

Uzņēmums Rīgas meži pērn strādājis ar 2,8 miljonu eiro peļņu

Uzņēmums SIA Rīgas meži pērn nodokļos nomaksājis 3,95 miljonus eiro. Pieaugusi arī uzņēmuma peļna, kā arī investīciju un ieguldījumu apjoms Rīgas parku uzturēšanā, portālu Diena.lv informē uzņēmuma valdes loceklis Edgars Vaikulis.

Špikot no dabas. Saruna ar Zaļās klases vadītāju Lauru Slišāni

"Spējas pazīt dabu ir handikaps turpmākajā dzīvē," ir pārliecināta SIA Rīgas meži vides izglītības projekta Zaļā klase vadītāja Laura Slišāne. Paplašināt bērnu redzesloku, kaut nedaudz sagatavot dzīvei un darbam, iedvesmot ar savu piemēru – tā ir Lauras un viņas kolēģu ikdiena, organizējot mācību ekskursijas Ogres pusē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide