Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Rīgas Tehniskā universitāte

RTU un LU pirmo reizi iekļautas Eiropas Apmācības reitingā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Universitāte (LU) pirmo reizi iekļauta starptautiskajā Eiropas Apmācības reitingā starp 258 labākajām universitātēm, liecina starptautiskās reitingu aģentūras Times higher education (THE) publicētais universitāšu reitings.

Reorganizē divas koledžas, tās pievienojot universitātēm

No 2019.gada 1.jūlija tiks reorganizētas divas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās valsts koledžas, tās pievienojot universitātēm - Rīgas 1.medicīnas koledža turpinās pastāvēt kā Latvijas Universitātes (LU) aģentūra, savukārt Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža kļūs par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) aģentūru, trešdien lēma valdība.

RTU zinātnieki rada tehnoloģiju tropu aļģes audzēšanai vēsajā klimatā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki izstrādājuši tehnoloģiju vērtīgās tropu mikroaļģes - spirulīnas - audzēšanai Latvijā un gatavi paši to pārvērst biznesā. Biznesa ideja prezentēta pasaulē vadošajā videi draudzīgo biznesa ideju konkursā ClimateLaunchpad 2018, kas norisinās Skotijā.

Aptauja: Darba devēju visvairāk ieteiktā augstskola - RTU

Latvijas darba devēju visvairāk ieteiktā augstskola ir Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), savukārt ieteiktākā koledža - Rīgas Tehniskā koledža, secināts Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv aptaujā.

RTU studentes modes skatē Ķīpsalas pavasaris godinās Latvijas kultūru un vēsturi

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) topošās dizaineres 23. aprīlī aicina modes un stila lietpratējus, kā arī visus pārējos interesentus uz modes skati Ķīpsalas pavasaris 2018, kuras tēma būs Latvijai 100. Tā notiks Ķīpsalas ielā 6 plkst.16 un plkst.19.

VIDEO: RTU zinātnieki rada ekoloģisku pārklājumu atkritumu poligoniem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas (MLĶF) Vispārējās ķīmijas tehnoloģijas institūta zinātnieki izstrādājuši jauna veida izsmidzināmu pārklājumu atkritumu poligoniem, portālu Diena.lv informēja universitātē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide