Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Satiksmes ministrija

LDz koncerna vadība neizpratnē par Linkaita izteikto neuzticību valdei

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) koncerna vadības komanda atklātā vēstulē pauž neizpratni par satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) otrdien, 7.maijā, publiski paustajiem apgalvojumiem un uz tiem balstīto neuzticības izteikšanu LDz valdei, aģentūru LETA informēja LDz.

Satiksmes ministrs rosinās samazināt algas lielo ostu valdes locekļiem

Līdz šim iekārojamās “siltās vietas” Latvijas lielajās ostās varētu kļūt mazāk pievilcīgas – satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) tuvākajā laikā rosinās izmaiņas, lai ostu valdes locekļiem maksātu tikpat, cik valsts kapitālsabiedrību padomes locekļiem, informē LNT ziņas.

Rosina noteikt, ka dronus varēs pilotēt no 16 gadu vecuma

Satiksmes ministrija (SM) rosina noteikt, ka tālvadības bezpilota gaisa kuģus varēs pilotēt no 16 gadu vecuma, liecina valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais noteikumu projekts Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un lidaparātu lidojumi.

Aicina arodbiedrības iesaistīties dialogā par autobusu vadītāju algām

Satiksmes ministrija (SM) oktobra laikā sasauks Transporta un sakaru nozares trīspusējās sadarbības apakšpadomes sēdi, lai veicinātu sociālo dialogu un sarunu attīstību ar arodbiedrībām jautājumā par autobusu vadītāju algām, portālu Diena.lv informēja ministrijā. Ņemot vērā esošo situāciju saistībā ar autobusu vadītāju atalgojumu, SM norāda, ka tā vienmēr ir bijusi atvērta sarunām un iesaistījusies sociālajā dialogā, jautājumu par autobusu vadītāju algām risinot konstruktīvās sarunās. Tādēļ jau oktobra laikā visas iesaistītās puses atkārtoti tiks aicinātas pie viena sarunu galda, lai risinātu nozares problēmas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide