Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +17 °C
Apmācies
Sestdiena, 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika

Valdis Keris

Veselības nozares vadība ir ministra atbildība

Par Covid-19 apkarošanu, Veselības ministrijas (VM) kļūdām un sociālā dialoga trūkumu Rolanda Pētersona saruna ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju Valdi Keri.

Keris: Vēl jāatdod mediķiem parāds 44 miljonu eiro apmērā

Saeimai un valdībai šogad vēl jāatdod mediķiem parāds 44 miljonu eiro apmērā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.

LVSADA: Negaidījām, ka vienošanās par veselības finansējumu tiks lauzta valdībā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) negaidīja, ka vienošanās Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektā iekļaut konkrētas garantijas par nozares finansējuma un darba samaksas finansējuma pieaugumu "tiks lauzta jau valdības līmenī", aģentūrai LETA sacīja arodbiedrības priekšsēdētājs Valdis Keris.

Keris: LVSADA brīdinājuma akcija devusi rezultātus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) rīkotā brīdinājuma akcija, kuras laikā no 1.jūlija aptuveni 800 mediķu pārtrauca strādāt pagarināto normālo darba laiku, bez šaubām devusi rezultātus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, aģentūrai LETA sacīja arodbiedrības vadītājs Valdis Keris.

Keris: Pagaidām nemana būtiskākos politiķu solījumus nozarei

Pagaidām topošajā Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektā nav redzami būtiskākie politiķu solījumi, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris.

Keris: Jūlijs būs karsts mēnesis veselības aprūpes sistēmā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) morāli atbalsta Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas (LĢĀA) pieteikto streiku un norāda, ka jūlijs būs karsts mēnesis veselības aprūpes sistēmā, jo vienlaicīgi var notikt divas mediķu protesta akcijas. LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris aģentūrai LETA teica, ka ģimenes ārsti ir apņēmīgi aizstāvēt savas tiesības un likumdošana to atļauj, līdz ar to, "protams, mēs varam tikai atbalstīt šādu apņēmību".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide