Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vecākiem

Novembrī notiks konference Vecāku revolūcija

1.novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē Cēsis, notiks pirmā mammu un tētu konference Vecāku revolūcija, kurā dažādu jomu speciālisti un Latvijas ģimenes dalīsies pieredzē par izaicinājumiem ģimenē un tās mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. Konferences lektori šobrīd gatavo savus praktiskos un personiskos stāstus.

Vecāki pārceļas. Kā piemeklēt skolu bērnam?

Mūsdienās cilvēki kļuvuši daudz mobilāki un nereti rodas situācija, ka cilvēkiem piedāvā labi apmaksātu darbu pavisam citā pasaules malā, ziņo E-klase.lv

Jay-Z pats internetā publicē meitiņas foto

Dziedātāja Bejonsē un reperis Jay-Z, sagaidot pasaulē savu meitiņu Blū Aiviju Kārteri, nolēmuši neiet citu slavenību pēdās un publiskot savas jaundzimušās meitenītes fotogrāfijas nevis vispirms kādā pazīstamā žurnālā, bet gan interneta mājas lapā.

7 pazīmes, kā atpazīt sliktu auklīti

Ne vienmēr vecākiem ir viegli pieņemt lēmumus, kas skar bērna izglītību un audzināšanu. Viens no nopietnākajiem lēmumiem – auklītes izvēle, jo auklīte ir ne tikai tas cilvēks, ko mēs ielaižam savā mājā un dzīvē, bet arī uzticam visdārgāko – savu bērnu.

Cik ētiski medijos tiek atspoguļoti notikumi, kuros iesaistīti bērni?

Vēstījumu par slimnīcā ievietotu izvarotu meitenīti, kas pirms kāda laika aplidoja daudzus plašsaziņas līdzekļus, bērnu tiesību un mediju speciālisti joprojām vērtē kā skaļāko rezonansi izraisījušo bērna anonimitātes pārkāpumu. Šis gadījums kļuvis par vienu no iemesliem plašai diskusijai par to, cik ētiski medijos tiek atspoguļoti notikumi, kuros iesaistīti bērni.

3 iemesli, kādēļ vīrietis savā ģimenē nav galvenais

Vīrietis nespēj pieņemt pats savus lēmumus, ļauj dzīvesbiedrei vadīt savu dzīvi un viņai pakļaujas? Kādi ir biežākie iemesli, kādēļ vīrieši mēdz būt vāji un ļauj, lai viņu vietā lemj sieviete, stāsta konsultējošais speciālists Juris Sērmukšs.    „Partnerattiecībās un ģimenes dzīvē pastāv ļoti daudzi un dažādi modeļi.

Vīrs sit... Gribu šķirties, bet ko darīt ar kredītu..?

Pēc 12 gadu kopdzīves, kuras laikā piedzīvoti arī kautiņi, sieva nolēmusi šķirties. Taču no pārmaiņām baidās - laulātos saista pamatīgas kredītsaistības. Kā motivēt sevi dzīves sakārtošanai, sieviete jautā personīgās meistarības trenerei Sarmītei Šmitei.  

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide