Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Venēcijas biennāle

Pludmale, kas dzied. Pievienojieties performancei Lietuvas paviljonā Venēcijā!

Visiem kultūras cienītājiem, kuri vēlas gūt pilnvērtīgu ieskatu godalgotajā Lietuvas nacionālajā ekspozīcijā Venēcijas mākslas biennālē, ir ieteicams apmeklēt izstādi sestdienās no plkst. 10 līdz plkst. 18, kad tur skan ekoloģiskā opera performance Saule un jūra/Sun & Sea (Marina)

Vācijas paviljons ieguvis Venēcijas mākslas biennāles Zelta lauvu

57. Venēcijas mākslas biennāles galvenās balvas pasniegtas vācu māksliniekiem. Par labāko nacionālo ekspozīciju 86 pretendentu vidū starptautiskā ekspertu žūrija atzinusi Vācijas paviljonu, kuru veidojusi 38 gadus vecā Frankfurtē dzīvojošā māksliniece Anne Imhofa.

Iekārotā skatuve – Venēcija

Viegls farss un platforma "izrādes sabiedrībai". It viss Venēcijas biennālē ir atkarīgs no skatītāju bezizmēra ieinteresētības

Ukrainas mākslinieki okupē Krievijas paviljonu Venēcijas biennālē

Parodējot Krievijas atbalstīto Austrumukrainas separātistu līdera Aleksandra Zaharčenko pērnā gada izteikumus, ka Krievijas karavīri Ukrainas austrumos "atrodas atvaļinājumā, palīdzot saviem brāļiem, kas cīnās par brīvību", Ukrainas mākslinieku un aktīvistu grupa aizvadītajā nedēļā "okupējusi" Krievijas paviljonu Venēcijas biennālē, vēsta izdevums The Guardian.

Skaidu plākšņu paduse

Vienā no pasaules svarīgākajiem mākslas notikumiem — 56. Venēcijas mākslas biennālē latviešu mākslinieku pāris Katrīna Neiburga un Andris Eglītis Latviju prezentē ar ķimerētāju valstību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide