Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

VVD

Aizvadītajā naktī no Babītes ezera izcelti maluzvejnieku tīkli kilometra garumā

Aizvadītajā naktī Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās pārvaldes inspektori sadarbībā ar VVD pilnvarotajām personām Babītes ezerā, Bļodnieku līcī izņēma ārā nelikumīgus zivju tīklus kilometra garumā, aģentūrai LETA pastāstīja Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Andris Strautiņš.

Ja Koļegova kļūs par VID vadītāju, jaunu VVD vadītāju meklēs civildienesta pārvaldē

Valsts vides dienesta (VVD) vadītājai Ingai Koļegovai kļūstot par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori, VVD vadītāja iespējamās kandidatūras tiks meklētas civildienesta pārvaldē, aģentūrai LETA pauda vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks Oskars Vizbulis.Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA) uzskata, ka jaunajam VVD vadītājam jābūt valsts pārvaldes profesionālim, apveltītam ar labām komandas vadības prasmēm, spēju uzņemties atbildību, kā arī motivēt darbiniekus sasniegt plānotos mērķus.

Koļegovas maku krietni papildina veiksmīgs bizness

Valsts vides dienesta (VVD) vadītāja Inga Koļegova, kura pašlaik ir vienīgā kandidāte uz vakanto Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatu, pērn nopelnījusi ne tikai 37,6 tūkstošus eiro par VVD vadīšanu. Viņas maku par 359 tūkstošiem papildinājis arī veiksmīgs bizness - Koļegova ir uzņēmuma Pallogs līdzīpašniece, piektdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

VVD zvejas kontroles funkciju vēlas nodot pašvaldībām

Valsts vides dienests (VVD) vēlas, lai pašvaldības pārņemtu zvejas kontroles funkciju.Zemes pārvaldības likumā ir noteikts, ka zemes īpašnieks nodrošina arī ūdeņu apsaimniekošanu, ņemot vērā, ka VVD ir tikai 30 inspektori, kas nevar nodrošināt adekvātu kontroli visos ūdens objektos, intervijā aģentūrai LETA skaidroja VVD ģenerāldirektore Inga Koļegova.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide