Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Zagšana

Carnikavā aiztur saules paneļu zagli

Carnikavā pirmdienas rītā policijas darbinieki aizturējuši saules paneļu zagli, uzzināja Ādažu novada pašvaldības policijā.

Aptauja: Ik desmitais uzskata, ka ir pieņemami ģimeni nodrošināt arī ar zagšanu

Katrs desmitais aptaujātais uzskata, ka ir pieņemami zagt, lai nodrošinātu savu ģimeni, liecina sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktā aptauja.Aptaujas rezultāti liecina, ka 2,8% uzskata – ir pilnībā pieņemami, ja cilvēks melo un zog, lai nodrošinātu savu ģimeni. 7,1% šādu rīcību uzskata par drīzāk pieņemamu. Zagšanu par nepieņemamu uzskata 81,8% cilvēku – 28,7 par drīzāk nepieņemamu, bet 53,1% par pilnībā nepieņemamu. 8,3% aptaujāto nespēj konkrēti atbildēt uz šo jautājumu.

Dobelē aizdomās par zādzību no automašīnas aiztur četrus jauniešus

Sestdien, 6.jūlijā, plkst.14.10 Valsts policijas (VP) Dobeles iecirkņa operatīvajā nodaļā tika saņemta informācija no divām aculieciniecēm par, viņuprāt, aizdomīgu situāciju. Pie kādas automašīnas piebrauca cita automašīna ar jauniešiem, no automašīnas izkāpa viens vīrietis un izņēma no otras automašīnas vairākus priekšmetus, informē VP Zemgales reģiona pārvalde.

Rīgas namu pārvaldniekā atklāta vērienīga finanšu mahinācija

Piektdien, 30.martā, SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe valdes vārdā vērsās Valsts policijas Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē ar iesniegumu par iespējamu liela apjoma uzņēmuma līdzekļu zādzību. RNP vadībai ir aizdomas, ka pārvaldnieka Finanšu pārvaldes augsta ranga darbinieki no uzņēmuma kontiem vairākos maksājumos aizskaitījuši 247 000 latu, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Mainīs komerclikumu, lai novērstu reiderismu

Iespējams, jau no šā gada 1. jūlija kapitālsabiedrību īpašnieku maiņa būs jāapstiprina zvērinātam vai valsts notāram vai arī ar drošo elektronisko parakstu, raksta Db.lv.Tādu risinājumu paredzēts iestrādāt Komerclikumā un tādējādi ja ne novērst, tad vismaz minimizēt uzņēmumu reiderisma iespējas.«Pastāvīgā darba grupa Komerclikuma grozījumu izstrādei ir piedāvājusi vairākus iespējamos grozījumus Komerclikumā, kas paaugstinātu kapitāldaļu īpašnieku maiņas drošību, kā arī dalībnieku strīdu ātrāku izskatīšanas kārtību,» skaidro tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Rupji sagrābj vērtīga uzņēmuma daļu

Nezināms pilsonis no Igaunijas Aleksandrs Lavrinenko nekaunīgi pārņēmis daļu Agrolats holding uzņēmuma, raksta laikraksts Dienas Bizness.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide