Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Zināšanas par savu veselību bērniem un jauniešiem kļūst sliktākas. Tās klibo arī pieaugušajiem

Nepārzina pat elementāras lietas

Bērnu un jauniešu zināšanas par veselību pasliktinās, norāda veselības aprūpes speciālisti, kuri tieši tāpat jūt būtiskus veselībpratības robus arī pieaugušajā sabiedrības daļā. Cerības par skolēnu veselībpratības uzlabošanos tiek liktas uz jauno mācību saturu, kas jau no nākamā gada būs Latvijas vispārizglītojošo skolu ikdiena, tomēr visu atbildību atstāt tikai uz skolas pleciem nebūtu ne efektīvi, ne pareizi, uzskata eksperti, kas nesen bija pulcējušies veselības uzņēmumu grupas Repharm rīkotā diskusijā. Lai uzlabotu bērnu un jauniešu zināšanas par savu veselību, jāsniedz droša un pārbaudīta informācija viņiem saprotamā un interesantā veidā, turklāt iesaistoties gan vecākiem un pedagogiem, gan valsts un nevalstiskajam sektoram un uzņēmējiem.

Top komentāri

Irlielāmērāticams
I
ka taisnība bija manai vecmāmiņai Bertai, kura mēdz teikt: "Glupa govs...glupi arī teļi!".
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Jebkuras zināšanas sīkpiržiem ir vājas. Es izskaidroju mazbērnam kas ir trinoms, pēc nedēļas prasu, šis naivi un ar izbrīnu: - vai tas ir tas par ko tu toreiz muldēji? Pie tam viņš savā klasē ir gandrīz vai sekmīgākais.
ļuļa
ļ
nu, ņemot vērā nesenos pētījumus, ka jauniešiem esot problēmas ar lasīšanu un izlasītā teksta uztveri, par ko mēs vispār brīnamies. nevar no analfabēta prasīt, lai viņš daudz ko saprastu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zaļie eksperimenti uz palodzes(1)

Arvien vairāk jaunu cilvēku pievēršas augu kopšanas hobijam. Mūsdienās, kad liela daļa laika tiek pavadīta virtuālajā pasaulē, vēlme redzēt savām darbībām taustāmas sekas ir dabiska reakcija, un dārzk...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits