Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Veselība

Deviņas dabas veltes možumam

Pēc ziemas bieži izjūtam pavasara nespēku un izteiktu nogurumu. Pavasaris ir īstais laiks, lai dabīgā veidā stiprinātu imunitāti un ar uzviju atgūtu enerģiju. Apotheka sertificētā farmaceite Anna Kivleniece piedāvā izmēģināt viegli pieejamas un efektīvas dabas veltes, kas ir teicams resurss vitamīnu un minerālvielu uzņemšanai: "Pavasara gardumi ikdienas ēdienkartē sniegs ķermenim ne vien vitamīnus, bet arī šķiedrvielas, uzlabojot gremošanu un zarnu trakta darbību." Viņa iesaka vairākus vērtīgus dabas produktus, kas ļaus organismam atgūties pēc garās ziemas.

Mēness aptieka pieejamākus padara 200 pieprasītus aptiekas produktus

Reaģējot uz klientu pieprasījumu, Mēness aptieka samazinājusi cenas 200 aptiekas produktiem. Tagad Mēness aptiekas klientiem ir iespēja papildināt savus zāļu skapīšus ar veselībai vajadzīgiem produktiem, iegādājoties tos par draudzīgākām līdz 20 % samazinātām cenām. Tas ir tikai viens no soļiem, kurus Mēness aptieka realizē pakalpojuma pieejamības veicināšanai pandēmijas laikā.

Kā atšķirt īstas nervu sāpes

Muskuļu sāpes, kā arī cīpslu un locītavu sāpes ir daudz biežāk sastopamas nekā īstas nervu sāpes.

Rehabilitācija un fizioterapija bija, ir un būs vajadzīga. Arī Covid-19 pandēmijas laikā

Iemesli, kāpēc cilvēkiem ir nepieciešami rehabilitācijas pakalpojumi, ir visdažādākie – pēkšņi gūtas traumas, mazkustīgs dzīvesveids, kas noved pie muguras sāpēm, pārslimotas slimības, kā rezultātā ir nepieciešams iziet plašu rehabilitācijas kursu, arī pēc pārslimota Covid-19 vīrusa. Ja iepriekš tika novērota tendence, ka pēc palīdzības vēršas akūtos gadījumos, tad šobrīd aizvien vairāk cilvēku dodas pie rehabilitologa vai fizioterapeita profilaktiskos nolūkos.

Uzturs ādas labsajūtai

Ar uzturu varam ne tikai uzlabot savu veselību un pašsajūtu, bet arī mazināt ādas sausumu un kairinājumu, kas īpaši izteikti parādās aukstajos gadalaikos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide