Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Nedēļas nogalē tunelī Rīgas centrā noķerti seši kabatzagļi

Aizvadītajā nedēļas nogalē policistiem tunelī Rīgas centrā izdevies aizturēt sešas personas, kas aptīrīja garāmgājēju kabatas un rokassomiņas, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā.Vairāku personu grupa par zādzības upuri bija izvēlējusies kādu sievieti. Lai novērstu viņas uzmanību, grupa sākusi skaļi uzvesties, ielenkusi cietušo sievieti un novērsusi viņas uzmanību.

Šajā laikā viens no grupas dalībniekiem izvilcis no sievietes somas naudas maku un mobilo telefonu.Operatīvo pasākumu rezultātā policisti aizturēja divas 1960.gadā dzimušas sievietes, divas 1973.gadā dzimušas sievietes, 1959.gadā dzimušu sievieti, kā arī 1989.gadā dzimušu vīrieti.Pret aizturētajām personām, kuras jau iepriekš vairākas reizes tiesātas par līdzīgiem noziegumiem, ir uzsākts kriminālprocess par zādzību grupā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz četriem gadiem.Otrdien tiesa divus no aizturētajiem nolēma apcietināt.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Piektdien ass vējš putinās sniegu

Piektdiena Latvijā būs līdz šim aukstākā diena šajā ziemā, gaidāms brāzmains vējš un sniegvilksnis, brīdina sinoptiķi.

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas