Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pļavniekos narkodīleris ar nazi uzbrūk policistam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Artūrs
A
Uzbrukums sagatavotam un bruņotam valsts varas pārstāvim skaitās lielāks noziegums, kā neizsargātam bērnam...
tiesa
t
Jā,neskatoties uz visādu lindu pūliņiem, joprojām policijā ir riktīgi veči! Alfieši, malači!
paldies!
p
Labi, ka mums vēl ir Speciālo uzdevumu bataljona (SUB) darbinieki!!!
500 grami
5
"Pārmeklējot jaunā vīrieša dzīvesvietu, policisti atrada un atsavināja aptuveni 500 gramu marihuānas." - - - Čuvirlam bija, par ko plosīties.
nu
n
kur visi narkotiku legalizācijas atbalstītāji, kas stāsta, ka alkoholiķi ir agresīvi, bet narkomāni smaidīgi un draudzīgi?
qietbjk
q
visu MANTU jau izjeema...
Sviķāmars
S
pie mums nevar kaa Ameerikaa ja uzbruuk ar ieroci , šau nost uz liidzenas vietas.
Nevajag
N
nemaz Amēriku,tepat Zviedrijā tādu naža vicinātāju policisti sašāva un pareizi darija. Tieši tas pats būtu jādara arī Latvijā,negaidot,ka kāds nelietis nogalina policistu.
  • 0
  • 0
Laikam tak bēglis
L
vai ne?
No
N
mātuškas,tu domā tā.
  • 0
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas