Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kalniete iestājas par līdzšinējo Latvijas deputātu skaitu Eiropas Parlamentā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skaidra lieta!
S
Briselē dzīve ar patīkamiem akcentiņiem, nekas nav jādara, silts krēsls, pilna sile, Ivariņš ar - aiz muguras - jumors, jevro un Jevropa! Jau aizmirsusi nabadzīte, par savu misiju. Tā jau ir - slikts piemērs ļoti kaitīgs.
vēsā
v
Nepatīkams cilvēks, vairs jau šo diezin vai ievēlēs varēs dzīvot ar savu lauleni ārzemēs, nevis tēlot Latvijas patrioti?????
Bet
B
varbūt pati varētu rādīt reemigrācijas plāna piemēru?
zvirbulēns
z
Igaunijai ir 6 pārstāvji un ne sūdzas. Kalnietei vienmēr kaut kas nepatīk. Tā vietā, lai samazinātu ES parlamentu līdz 550, Sandra Kalniete iebilst. Vai esam tik bagāti, lai uzturētu tādu milzīgu parlamentu?
!!!
!
Latvijai nav nekādas jēgas no tiem EP deputātiem - tikai kaitējumi.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Piektdien ass vējš putinās sniegu

Piektdiena Latvijā būs līdz šim aukstākā diena šajā ziemā, gaidāms brāzmains vējš un sniegvilksnis, brīdina sinoptiķi.

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas