Laika ziņas
Šodien
Migla
Rīgā pašvaldību pirmsskolās beidzot gatavojas ieviest bezmaksas ēdināšanu

Par brīvu ēdīs arī bērnudārzos

Šonedēļ Rīgas domē plānots pieņemt grozījumus, kas no šā gada 1. septembra ļaus pašvaldības bērnudārzu audzēkņiem nodrošināt bezmaksas ēdināšanu. Daudzi vecāki šādu iespēju bija gaidījuši jau no 2019. gada 1. janvāra, kā to sākotnēji bija solījušas Rīgas valdošās koalīcijas pārstāvji. Tomēr jau pērn decembrī tika paziņots, ka tas nenotiks, vainojot krietni ieilgušo Latvijas jaunās valdības izveidi un attiecīgi arī valsts budžeta apstiprināšanu. No pašvaldības puses daļēji tiks apmaksāti arī ēdināšanas pakalpojumi privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs.

Top komentāri

Plaisa palielināsies
P
Tas nozīmē, ka plaisa starp tiem, kuri ir tikuši un tiem, kuri nav tikuši pašvaldības bērnudārzos, palielināsies vēl vairāk. Būtu bijis pareizāk vispirms nodrošināt ar vietām bērnudārzos un pēc tam var spert nākamo soli.
A. S.
A
Maldinošs virsraksts "Par brīvu ēdīs arī bērnudārzos", it kā attiektos uz visu Latviju, taču faktiski ir par Rīgas pašvaldību (vajadzēja "Rīgā par brīvu ēdīs arī bērnudārzos"). Tāda sajūta, ka žurnālisti dzīvo tikai Rīgā un tur notiekošo automātiski vispārina visai valstij.
Enģeļa viesis
E
Berni jau nedzimst ... tā ka izdevumi samazināsies ...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kārtējās amatpersonu maiņas Rīgā(8)

Vienā no nozīmīgākajiem pašvaldības uzņēmumiem – Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) – notikušas kārtējās izmaiņas valdē. Pagājušās nedēļas pēdējās darbadienas vēlā pēcpusdienā plašākai sabiedrīb...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas