Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Aptauja: Nedaudz sarukusi iedzīvotāju apmierinātība ar savu dzīvi

Gada laikā nedaudz sarukusi iedzīvotāju apmierinātība ar savu dzīvi, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šogad vasarā iedzīvotājiem tika lūgts vērtēt, cik apmierināti vai neapmierināti cilvēki kopumā ir ar savu pašreizējo dzīvi kopumā. Savs vērtējums aptaujā respondentiem bija jāsniedz desmit ballu skalā, kur viens nozīmēja "pilnīgi neapmierināts", bet 10 - "pilnīgi apmierināts".

Šogad fiksētais vidējais rādītājs ir par 0,04 ballēm zemāks nekā pagājušajā gadā, kad sasniegts vēsturiski augstākais rādītājs - 6,97 balles. 2019.gadā iedzīvotāji apmierinātību ar savu dzīvi vidēji vērtēja ar 6,93 ballēm.

Zemākais apmierinātības rādītājs fiksēts 2009.gadā, kad apmierinātība ar savu pašreizējo dzīvi vērtēta tikai ar 5,55 ballēm.

Top komentāri

Nīkuļojam. Atpaliekam. Izmirstam.
N
Iedzīvotājiem nedraudzīga valsts pārvalde, pašvaldības un tiesu sistēma, uzņēmumiem nedraudzīga nodokļu politika, nenormāls nekustamā īpašuma nodoklis, ģimenēm ar bērniem nedraudzīgā sociālā politika. Jaunie cilvēki mūk prom. Nīkuļojam. Atpaliekam. Izmirstam.
TautasParuna
T
Paēdušai pelītei miltiņi rūgti...!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas