Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -2 °C
Sniega pārslas
Piektdiena, 21. janvāris
Agne, Agnese, Agnija

Būvdarbi turpinās teju 80 valsts ceļu posmos

Valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbu sezona, un darbi norisinās 79 posmos, tāpēc autovadītājiem jāņem vērā virkne satiksmes ierobežojumu, informēja VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Tāpat stipra lietus ietekmē var pasliktināties braukšanas apstākļi uz ceļiem ar grants segumu. Tie vietām var zaudēt nestspēju, pastiprināti var veidoties bedres. Tāpēc autovadītāji aicināti būt uzmanīgi un izvēlēties braukšanas apstākļiem piemērotu braukšanas ātrumu.

Līdz 16.septembrim uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un arī vietējiem autoceļiem 111 posmos turpina atjaunot ceļa horizontālo marķējumu, darbu zonā īslaicīgi tiek slēgta viena braukšanas josla un ieviests ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā (km/h).

Uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte (A5) posmā no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai (A8) vakara un nakts stundās (no plkst.19 līdz 7) darbojas divi luksofora posmi, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīteriem līdz Stukmaņiem vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu, vai to dara satiksmes regulētājs, ātrums posmā ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Liepājas šosejas (A9) posmā no Skrundas līdz Kalvenei ir noteikti divi luksofora posmi, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, un posma šķērsošanai nepieciešamas 35 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai ir četri luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 30 minūtes.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) ceļa segas pārbūves posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem ieviesti četri luksofora posmi un ātruma ierobežojums līdz 30, 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums ir līdz trim metriem, bet paredzamais posma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Autoceļa Madona-Varakļāni (P84) posmā no Madonas līdz Barkavai noteikti ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h, divos posmos satiksmes organizāciju nodrošina satiksmes regulētāji, un posma šķērsošanai nepieciešams nedaudz vairāk par stundu.

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā no Valmieras šosejas (A3) līdz Siguldai trijos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforu. Kravas transportam būvobjektā braukt aizliegts, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir aptuveni stunda.

Autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem, kur tiek veikti ceļa pārbūves darbi, noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī četros posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un trijos posmos pa vienu joslu ar priekšrocības ceļa zīmēm. Posma šķērsošana var prasīt 55 minūtes.

Autoceļa Kuldīga-Skrunda-Embūte (P116) posmā no Kuldīgas līdz Skrundai trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums - trīs metri. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Autoceļa Ventspils-Piltene (P122) posmā no Piltenes līdz Tārgalei noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, ieviesti divi luksofora posmi, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Autoceļa Krāslava-Dagda (P61) posmā no Vorzovas līdz Veterovkai ieviesti seši luksofora posmi un noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h. Remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Autoceļa Sērene-Kalnieši (P86) posma no Sērenes līdz Zalvei notiek seguma atjaunošana un pārvada pārbūve, posmā ieviesti trīs luksofora posmi. Uz pārvada ātruma ierobežojums ir līdz 10 un 30 km/h, platuma ierobežojums - 2,7 metri. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Autoceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Vaskiem līdz Bikstiem ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h, vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu, vai to veic satiksmes regulētājs, un posma šķērsošanai nepieciešamas 35 minūtes.

Autoceļa Jaunkalsnava-Lubāna (P82) posmā no Ļaudonas līdz Alžāniem ieviests ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, trīs posmos satiksmi regulē ar luksoforu, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 35 minūtes.

Autoceļa Kocēni-Limbaži-Tūja (P11) posmā no krustojuma ar Valmieras šoseju (A3) līdz Dauguļiem divos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, vai to dara satiksmes regulētājs. Ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 27 minūtes;

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā no Jūdažiem līdz Mālpilij ir ātruma ierobežojumi 50 km/h un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Autoceļa Ērgļi-Jaunpiebalga-Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Cirstiem noteikts platuma ierobežojums 3,5 metri un masas ierobežojums 20 tonnas. Nepieciešamības gadījumā satiksmi kontrolē regulētāji. Ātruma ierobežojums ir 30, 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 20 minūtes.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas