Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Būvnieks nav gatavs atdot teātri citam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Odesa
O
Nu, puiši, šantāžisti, grib uz 'krimu' uzrauties. Viss scenārijs velk uz mafiozās saitēs balstītu visatļautību. Tikko atņems būvlaukumu, tā visi defekti un nolaidība nāks gaismā.
Scorseze
S
Protams, būvlaukumā uzreiz visus defektus un nolaidības (arī atklātu stulbumu) varēs redzēt:) :):):):) Skatieties, ka čaļi ejot uz visu banku tur nesarīko kādu "nejaušu kāzusu":):):):):):) un tad visi gali ūdenī, vēl leilāka drošība būtu, ja tirliņš valdis nejauši pazustu, tad pat paprasīt nebūtu kam:):):):):) jo, kā jau mēs zinam, pēc likuma atbildība gulstas uz direktora pleciem, īpašnieki var vienkārši "nezināt":):):):):) tā teikt, nav šo plecu, nav kur atbildību uzstutēt:):):):):):):)
  • 4
  • 0
Ārzemnieki nav panaceja
Ā
Jaunajā konkursā iestrādātais princips "projektē un būvē" norāda uz nepilnībām projektā, to, ka nav pietiekami respektētas restaurācijas prasības un nekritiski izdabāts pasūtītājam. VNĪ runā par izmaksām, termiņiem, komunikāciju, koordināciju, bet nav akcents uz galveno - būvniecības kvalitāti un drošību komplicētā restaurācijas objektā.
> Scorseze
&
Katram sava atbildība un labākā cena: būvniekam, projektētājam, pasūtītājam, uzraugam..., bet būve ir viena. Būtu skumji, ja gala rezultātā būtu viens izpostīts kvartāls.
  • 2
  • 0
Scorseze
S
Jā, rere ir izcils kvalitātes un drošības paraugs būvniecībā:):):):):):):):):) Kas attiecas uz izmaksām un termiņiem, domāju, vienreiz būtu jābeidz šī "celtnieku" viltība par "labāko" cenu un termiņu, rezultātā līgumā pasniedzot pavisam citu ainu, jo, redz, var taču cenu un termiņu mainīt kā ienāk prātā:) tad kapēc gan vispār būtu jāmaksā būvfirmām par piedāvājuma (tai skaitā cenas) sagatavošanu (ja kāds to nezina), labāk lai čaļi sanāk un uzspēlē akmens, šķēres, papīrīts, tas būs godīgāk:):):):):):):):):)
  • 4
  • 2
voila
v
nauda, nauda, nauda, nu, kā gan jūs nesaprotat.....
Scorseze
S
Vai kādu intereseē, ko tirliņš valdis ir vai nav gatavs? Vai tad teātris pieder morālajiem kropļiem no rere?:):):):)
frass?
f
Vēl viena megabūve, kad valstī praktiski iznīcināta ražošana, valsts nevar nodrošināt normālu medicīnislo aprūpi (hroniskos slimniekus slimnīcās vispĀr nepieņem, 5 dienas - tu jeu esi hronisks slimnieks) utt. Ja hermanis sevi uzskata par "ģeniālu" pasaules režisoru, tad kāpēc [asaules sponsori neziedo JRT celšanai? Mūsu intelektuālā pseidoelite, manuprāt, parazitē uz tautas rēķina, kamēr tauta izmirst. Es domāju, ka tas ir amorāli.
edvinssilavs
e
Ceru, ka kretīnisms un korupcija beigsies būvuzņēmumu izpildījumā. Ir jāatbild par vārdiem un par labi, vai slikti padarīto darbu ar savu kabatu.
It kā
I
VNĪA par saviem darbiem atbildētu? Tā Edvīns grib mums iestāstīt? Baidos, ka neizdosies...
  • 7
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas