Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Pilnīgai garantēto atlīdzību izmaksai AS PNB Banka klientiem būs nepieciešami aptuveni 279 miljoni eiro

Garantētajās atlīdzībās PNB bankas klientiem pirmajā dienā izmaksāti 32 miljoni eiro

Vakar, pirmajā valsts garantēto atlīdzību izmaksu dienā, gandrīz 6 600 AS PNB Banka klientu saņēma savus finanšu līdzekļus. Kopā no Noguldījumu garantiju fonda (NGF) izmaksāti gandrīz 32 miljoni eiro jeb 11,5% no visas izmaksājamās summas.

14 bankas Citadele un 20 PNB Banka filiālēs, kurās tiek veikta garantēto atlīdzību izmaksa, neskatoties uz intensīvo cilvēku pieplūdumu, vakar bija vērojama mierīga noskaņa. Visvairāk PNB Banka klientu bija devušies uz bankas filiāli Raiņa bulvārī 11, Rīgā. Savukārt no reģionu filiālēm vislielākā klientu aktivitāte bija vērojama Daugavpilī.

Liels klientu pieplūdums bija vērojams visās PNB Banka filiālēs, jo garantēto atlīdzību izmaksas pirmajā dienā uz filiālēm bija devusies ievērojama daļa Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pensiju un pabalstu saņēmēju. Ņemot vērā, ka klientiem ir jāveic gan dokumentu noformēšana, gan jāiziet no filiāles ar skaidrību par savas pensijas vai pabalsta turpmāko saņemšanu, gaidīšanas laiks rindā bija ilgs.

Tikmēr bankas Citadele filiālēs bija vērojama vienmērīga klientu plūsma, filiāļu darbinieki skaidroja atlīdzību izmaksas procesu, iepazīstināja klientus ar jaunajiem produktiem un pakalpojumiem. Liela uzmanība tiek pievērsta tam, lai klientiem vizīte filiālē būtu ērta un jauniegūtā informācija – skaidra.

Citadele atgādina, ka juridiskajām personām nav jādodas uz filiālēm, bet jāzvana uz bankas diennakts informatīvo tālruni 6701000 un jāpierakstās uz konsultāciju konkrētā dienā un laikā.

Tiek uzsvērts, ka PNB Banka klientiem, kuri nav VSAA pensijas vai pabalsta saņēmēji, nav jādodas uz bankas filiālēm. Savukārt pensiju un pabalstu saņēmējiem nav jādodas uz banku Citadele.

Top komentāri

Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
ES PIEPRASU IEJAUKTIES PREZIDENTU ! NE JAU TĀPĒC MĒS BIJĀM BARIKĀDĒS ,LAI ŠODIEN ĻAUTU KAUTKĀDIEM LOPIEM ŅIRGĀTIES PAR MŪSU LATVIJU !
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas