Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

IZM rosina noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vida
V
Jaunajā Latvijas pedagoģijas ideoloģijā atslēgas vārds ir "pašmācīšanās", skolotājam atvēlot vien konsultatīvu lomu. Ministrijas kabinetos viss izskatās savādāk nekā skolās uz vietas. Visi šie modeļi, tai skaitā "jaunais saturs" būs "jāiznes" skolotājiem, kuriem neviens nepiedāvā ne papildus apmaksu par papildus darba stundām, ne arī statusa kaut vai formālu nostiprināšanu. Un, protams, galu galā zaudēs skolēni, zaudēs sabiedrība kopumā.
Krējums Saldais
K
Īsāk sakot - IM ir D.I.R.S.A.S. Kāds attālinātā mācīšanās??? Nav ne programmu, ne metodoloģijas, nedz arī resursu. NAV kā sugas. Principā. Tad, kas bija pavasarī - tā bija klsiska mājmācība. Katrs učuks savā priekšnetā uzdeva pat vairāk, nekā skolā. Jo bija laiks tikai uzdot un pārbaudīt. Šuplinskas piedāvājums ir attālinātā skolnieku debilizācija.
Krējums Saldais
K
Tev bija ar punktiņiem vai bez? :)
  • 0
  • 3
!
!
A mani par šādu komentāru nobloķēja (citu IP adresi)...
  • 5
  • 1
Arturs Priedītis
A
Ja valdība apstiprinās ministrijas jaunāko pietaisījumu un Latvijā vairs nebūs normāls mācību process, vai drīkst lietot apzīmējumus “debilie latvieši”, “debilā latviešu tauta”, “debilā latviešu biomasa”? Saprotams, tādu apzīmējumu izvēle nav patīkama nodarbošanās. Taču pati dzīve liek tos izvēlēties! Paši latvieši liek tā sevi gratulēt! Tiekoties ar nepārprotamu debilitāti, nākas izvēlēties visradikālākos, visagresīvākos, vispazemojošākos vārdus. Tas nav patīkami. Taču korekta polemika nav iespējama. Tā ir iespējama tikai tad, ja saduras tādi dažādi uzskati, kurus katru balsta zināšanas, erudīcija, talants, radošums, garīgums, intelekts, profesionalitāte, atbildības sajūta u.tml. Kāda var būt korekta polemika ar “583 darāmo darbu” valdības locekļiem? Kāda var būt korekta polemika ar Beitneri – “nācijas tēva” autori? Kāda var būt korekta polemika ar glamūrīgo pseidointelektuāli Rīgas pilī? Kāda var būt korekta polemika ar vakcinācijas-čipizācijas faniem? Nelietību ir nesaudzīgi jāsauc
Udo Ulbergs
U
Pandēmijas laikā sākās t.s. distances izglītības enerģiska lobēšana. Turklāt netiek slēpts tās adresāts un mērķis. Distances izglītība ir paredzēta kā masu izglītība sabiedrības zemākajai kārtai. Tās mērķis ir samazināt valsts budžeta izdevumus, veicināt cilvēku masu apziņas tehnoloģizāciju, kā arī izglītības komercializāciju. Distances izglītība neattiecas uz sabiedrības elitāro kārtu, kurai saglabājas tradicionālā izglītība. Distances izglītības lobētāji apgalvo, ka kvalitāte nemainās, jo distances izglītība ir tikpat laba kā tradicionālā izglītība; distances izglītība paver iespēju par 20% palielināt skolēnu/studentu skaitu bez papildus līdzekļu ieguldīšanas, kas ir izdevīgi sabiedrībai. Distances izglītība ir postcilvēku nākotne postcivilizācijā. To pašlaik vislabāk saprot vecākās paaudzes cilvēki, kuri ir ieguvuši īstu izglītību un saglabājuši veselo saprātu debilitātes laikmetā. Dažādas antropoloģiskās modifikācijas "eiropeiski" domājošie jaunieši, protams, ir postcivilizācijas d
Arturs Priedītis
A
Vai viņi paši apjēdz savu nelietīgi idiotisko pieeju? Neviens no modeļiem neparedz tradicionālo pieeju, kas cilvēcē eksistē no Ievas un Ādama laika. Tātad latvieši ir pilnīgi atsacījušies no tradicionālās pieejas. Tas ir humanitātes noziegums! Vai viņi Vaļņu ielā to saprot? Kur ir radušies tādi noziedznieki? Visnelietīgākais ir A modelis. Tas paredz tradicionālo pieeju tikai tad, ja nevar realizēt attālināto pieeju. Attālinātā pieeja ir primārā. Bet tas taču ir absurds!!! Vai tiešām kultūrnācija ir tik tālu degradējusies, ka neaizstāvēs normālu mācību procesu un neiztīrīs Vaļņu ielas namu no noziedzniekiem? Vai tiešām latvieši vēlas būt debilizācijas avangardā?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas