Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kanāls Tava klase tiešsaistē pirmajā dienā skatīts 50 valstīs

Jauno izglītojošo TV kanālu Tava klase pirmajā darbības dienā līdz plkst. 14 tiešsaistē skatījušies cilvēki no kopumā 50 pasaules valstīm, liecina vietnes www.tavaklase.lv nodrošinātāja Telia Latvija veiktā Google Analytics datu analīze, informē Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Papildus Latvijai TV kanālu skatījušies cilvēki Igaunijā, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Krievijā, ASV, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un citviet pasaulē.

Vietnei www.tavaklase.lv, kurā var noskatīties TV kanālu tiešraides arī atkārtojumos, kā arī mācību stundu video arhīvu, pirmdien, 6.aprīlī, līdz plkst.14 bijis vairāk nekā 50 000 unikālo apmeklētāju, kas liecina par lielu auditorijas interesi, uzsver IZM. Plānots, ka provizoriskie dati par to, cik skatītāju bijis virszemes TV kanālos ReTV un Sportacentrs.com, varētu tikt apkopoti līdz 7.aprīļa vakaram.

"Paldies visiem pedagogiem, skolēniem, vecākiem, kuri šodien atrada iespēju un laiku skatīties TV stundas. Esam saņēmuši gan uzmundrinošus vārdus un sadarbības piedāvājumus, gan arī daudz priekšlikumu satura un formāta pilnveidošanai, kurus iespēju robežās izmantosim stundu veidošanā," saka izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Ieklausoties skolotāju aicinājumā, sākot ar trešdienu, 9.aprīli,  vietnē www.tavaklase.lv būs pieejama ne tikai programma (mācību priekšmetu saraksts), bet arī nodarbību tēma un nepieciešamie resursi. Vietnē, nospiežot uz attiecīgās mācību stundas, būs redzams pedagoga sagatavotais satura apraksts, nodarbībai nepieciešamie mācību līdzekļi un cita veida informācija. IZM aicina skolotājus izmantot šo materiālu, plānojot mācību darbu, mērķtiecīgi ar projekta Tava klase skolotāju palīdzību virzot skolēnus uz apgūstamā satura izpratni. Tādā veidā skolotāji iegūs laiku atgriezeniskās saites nodrošināšanai un individuālām konsultācijām, uzsver IZM.

Tava klase satura veidošanā iesaistīti vairāk nekā 70 skolotāju no visas Latvijas. Palīdzību skolotājiem projekta ietvaros ir snieguši vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, dziedātāji un mākslinieki.

Projektu īsteno IZM sadarbībā ar iniciatīvas grupu Vecāki par labāku izglītību, nodrošinot oriģināla mācību satura izveidi un tā pārraidīšanu bezmaksas televīzijas platformās ReTV un Sportacentrs.com TV. Projekta tehnoloģiskie partneri ir Telia Latvija un Veset, kas nodrošina TV kanālu izspēles pakalpojumus, kā arī apraidi internetā, platformā tavaklase.lv.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Konkurē par vakanci(2)

Par to, ka Covid-19 krīzes rezultātā daudzi no Latvijas strādājošajiem palikuši bez darba vai domā par tā maiņu, liecina pieaugusī cilvēku interese par darba vakancēm. Interneta personāla atl...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas