Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Lāce: Nevaru teikt, ka Latvijas sabiedrība ir atvērta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lāce-Mele
L
Viņas bija tur, lai audzinātu bērnus, un bija daudz atvērtākas pāriešanai islāma ticībā.--- Gatavība atteikties no savas identitātes un uz ceļiem rāpot islamofašistu priekšā būtu pozitīvs rādītājs?
Lāce-Mele
L
Tomēr jāsaprot, ka mēs nevaram diktēt, kā viņi dzīvos mājās, kādam dievam viņi ticēs. --- Mēs viņiem nevaram. Viņi mums var diktēt gan to, gan daudz vairāk - kādus dzērienus mēs lietosim un kādus nē, kā drīkstēs ģērbties mūsu meitenes un kā nē, kādi ierobežojumi pastāvēs vārda brīvībai - viņi drīkstēs kritizēt mūsu sabiedrību, bet mēs viņu reliģiju nē - utt.
precizējums
p
Kādi ierobežojumi pastāvēs mūsu, bet ne viņu vārda brīvībai. Viņējā ir absolūta. Mūsu vārda brīvība var jebkurā brīdī un jebkurā jautājumā tikt apluksināta ar histēriskiem bļāvieniem par ''netoleranci'', ''islamofobiju'' utt.
 • 4
 • 0
Lāce-Mele
L
Vajadzība uzreiz diezgan labi pārzināt latviešu valodu, lai iesaistītos darba tirgū, bieži tiek pieminēta kā faktors, kas apgrūtina iekļaušanos. Vai Eiropas kontekstā tā ir unikāla prasība?---Eiropas kontekstā unikāla ir prasība pieņemt darbā valodas nezinātājus. Francijā pat tūristus nesaprot, ja viņi nerunā franciski, bet Latvijā dodiet darbu latvieki neprotošiem migrantiem!
Lāce-Mele
L
Ir vēl tādi praktiski jautājumi kā grūtības atrast mājokli. Tagad norisinās pilotprojekts, kura ietvaros izmitina divas ģimenes. --- Ir vēl tādi praktiski jautājumi kā pretruna ar apgalvojumu, ka migranti esot īpaši vērtīgi ekonomikai, tātad īpaši labi pelnoši. Kāpēc tādiem būtu vajadzīgi pilotprojekti un izmitināšana? Labi pelnošs cilvēks taču var īrēt vai pirkt mājokli tāpat, kā to dara visi?
Lāce-Mele
L
Ārpus galvaspilsētas skolas nav gatavas uzņemt bērnus.---Tieši otrādi, ārpus galvaspilsētas ir daudz skolu, kurās bērnu ir ļoti maz!
Lāce-Mele
L
''Krievvalodīgais'' nav ne tautības apzīmējums - tautība ''krievvalodīgie'' un valsts Krievvalodija neeksistē, ir tikai krievi un Krievija - ne valodas prasmes rādītājs - PSRS laikā visi latvieši labāk vai sliktāk prata krievu valodu un daudzi to prot tagad. ''Krievvalodīgie'' ir Latvijai atklāti naidīgie lielkrievu šovinisti (rusnacisti).
Lāce-Mele
L
Sakarība ''migrants - pievienotā vērtība'' dabā neeksistē. Ja eksistētu, tad Itālija, Grieķija un Vācija visus supervērtīgos migrantus paturētu sev un iesaistītu savā ekonomikā, nevis censtos par katru cenu un ar jebkuriem līdzekļiem, ieskaitot nekaunīgus idiotmelus, spītīgu propagandu, draudus un šantāžu, uztiept citām valstīm. Tas pirmkārt. Otrkārt, Latvijā ir bezdarbs, tātad apgalvojums, ka migranti esot vajadzīgi ekonomikai, ir ne tikai melīgs un absurds, bet atbilst visām idiotšova pazīmēm. Ak jā, cēlu mērķu vārdā drīkst pamelot un idiotu patēlot, vai ne, kundzīt? Tālāk. Es ceru, kundzīt, ka jūs nesat rasiste, fašiste vai kas tamlīdzīgs un nesāksiet apgalvot, ka migranti jau savas izcelsmes dēļ ir vērtīgāki par latviešiem?
un nebūs
u
Gribētos paskatīties uz liekuli velkamisti, kad viņa kliegdama, šausmās pārvērstām acīm bēgs no vietas, kur tikko sprāgusi bumba, vai darīs to pašu pēc teroristu uzbrukuma ar nažiem vai auto, vai tikpat mīļi smaidīdama paskaidros vīram, kāpēc ģimenei tagad būs jādzīvo trūcīgāk, jo jāuztur nelegālie migranti!
visas
v
visas šīs te sabiedriskās organizācijas sponsorē soross, kas veicina Eiropas graušanu. Tāpēc jau šīs te muldēs, cik jauki uzņemt imigrantus. var palīdzēt bēgļiem, betne cionistu mafijas veidotajai Eiropas iznīcināšanas politkai, kur mākslīgi tiek veidotas šīs imigrantu straumes, kas veidojas no asv un izraēlas iebrukumiem Sīrijā un Lībijā.
nesapratu
n
rusdebilais trolli, kāds sakars Izraēlai ar bēgļiem? Izraēla nekaro ne Lībijā, ne Sīrijā!
 • 0
 • 0
Dauka
D
Te ir par migrācijas patiesiem cēloņiem https://www.youtube.com/watch?v=Zx1T120m7Oc
kādreizēja bēgle
k
Agnese, tu pārstāvi citādu, humānāku domāšanu, un esi malace! Viegli vērsties pret bēgļiem, kam nekad tāds liktenis nav bijis. Paldies Dievam, senās bēgļu dienās mēs latvieši patvēruma zemēs saņēmām sirsnīgu palīdzību, ne naidu.
cenzūra ir fašisms
c
Latviešiem pēc Otrā pasaules kara nebija mentoru, lobistu, uzņemšanas centru, integrācijas fondu un specpabalstu. Latvijā biji augstākās tiesas sekretārs, bet te dabūji trauku mazgātāja darbu? Priecājies, jo varēji nedabūt nekādu! Vienu karu jau nokaroji? Laipni lūdzam franču ārzemnieku leģionā un pakaro vēl, šoreiz Indoķīnā. Tāpēc latviešiem nebija problēmu integrēties - pret viņiem izturējās kā pret visiem. Tāpat ir mūsdienu Eiropas latviešiem - nekādas īpašas attieksmes un vienādas iespējas. ''Bēgļiem'' dodiet mentorus, integratorus, propagandas atbalstu un valsts naudu! Bet valstij neiztērējams naudas pārpalikums, vai ne? Pēc cenzūras domām - aizliegts viedoklis! Cenzorelis noziedznieks pirmajā reizē vienkārši atteicās publicēt komentāru, bet otrajā ieslēdza bēbīšu spēlīti ''Savienojums ir, bet savienojuma nav.'' Nekas, šis ir trešais mēģinājums un būs vēl tik, cik vajadzēs!
 • 3
 • 0
cenzūra ir fašisms
c
Integrācija, kas balstās uz klanīšanos migrantu priekšā, ir nolemta neveiksmei un drīzāk uzskatāma par dezintegrāciju. Latviešiem pēc kara nebija ne integrācijas fondu, ne ziedotāju un velkamistpropagandonu. Nekāda atbalsta nav arī šodien Eiropas latviešiem - tu esi tāds pats kā visi, strādā kāvisi, saņem tikpat cik visi par tādu darbu, pērc to pašu ko visi un par to pašu cenu, ko maksā visi. Latvieši ne 1940. gados nebija, ne šodien nav bēbīši raudulīši. Tāpēc es, latvietis, nekad nesapratīšu klaidoņus, kam vajag fondus, apstāšanos, ieklausīšanos, atbalstus, pabalstus un manu naudu! Pēc gestapocenzūras domām - aizliegts viedoklis!
 • 4
 • 0
citāts
c
Kāpēc daudzi latvieši izvēlējās franču ārzemnieku leģionu? Tāpēc, ka tu kā bēglis biji frančiem ''sales etranger'', vāciešiem ''verfluchte Ausslander'', britiem un amerikāņiem ''fucking DeePee'' un tikai leģionā - savējais. Bruno Plūme. Ārzemnieku leģions.
 • 2
 • 0
Paldies
P
Tev sabiedrības integrācijas fonda darbiniece, kas parazitē uz visu pārējo nodokļu maksātāju rēķina, dodies vien pie saviem tik mīļajiem nelegālajiem imigrantiem, jo tur ir ļoti daudzas viņu kultūras un dzīvesveida valstis kuras nekaro un varētu atbalstīt savus ticības brāļus un arī Tevi!
 • 17
 • 0
Lācenītei
L
Visus okupācijas gadus Latvija bija par daudz "atvērta" un no tā cieš vēl šodien. Palasi vēsturi (īsto).
reptilis
r
Jā,urā! Krievija mums neuzbruks! Pirmā pazīme - velkomisti atkal tiek reklamēti....patriotisms vairs nav vajadzīgs:)))...pavisam situācija būs skaidra,kad parādīsies b. Melbiksis.
skeptiķis
s
Tā kā velkamisti un rusnacisti nekoordinē savas darbības, es neesmu pārlircināts, vai pirmo aktivitāte liecina par otro neuzbrukšanu. Melubiksis ir izgaismots propagandons un sista kārts, labāk būtu iesaistīt kādu citu.
 • 1
 • 0
Kas
K
finansē šo Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem acīmredzami naidīgo Providus? Vai šī tukšrunātāja pati var godīgi paskatīties savu radu, draugu un bērnu, ja tādi ir, acīs? Sabiedrības integrācijas fonds patiesībā ir vajadzīgs tikai tajā "strādājošajiem" darboņiem lai varētu parazitēt uz nodokļu maksātāju rēķina!
tas
t
Kas, kas - SOROS, Vai tad tas kādam vēl noslēpums.
 • 12
 • 2
ļuļa kebabs
ļ
kārtējais velkomistu propagandas rakstelis. par kādi integrāciju šī blondā čiksa murgo, ja bēglis ir uz laiku, un tikko viņa dzimtenē ir miers, tā aidā uz mājām? otrkārt - kāda suņa pēc tiek ņemti eritrejieši, ja eritrejā jau turpat 20 gadu nav kara? treškārt, kāda suņa pēc tiek 'ņemti musulmaņi, ja visā eiropā jau lieliski ir pierādījies, ka šie cilvēki negrib integrēties, nevēlas pieņemt mūsu dzīves stilu, un kur viņu ir vairāk, sāk diktēt noteikumus baltajiem (kā piem. uzbrūk sievietēm minisvārkos un neapsegtām galvām utt). un kad beidzor sorosītu rupors diena pateiks skaidri un gaiši, ka tie nav nekādi bēgļi, bet ka pasaulē ir sākusies kārtējā tautu staigāšana, ko izraisa nevis kari, bet ārprātīgs demogrāfiskais sprādziens tuvajos austrumos un āfrikā???

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai mūsdienās bez pieejas internetam ir iespējams pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā?

Kopā nobalsojuši: 649

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas