Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ministrijas nespēj atrast kopsaucēju bērnu tiesību aizsardzības jautājumos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zivs pūst no galvas
Z
Jānomaina premjers!
>Nav nekāds brīnums
&
Un tas ir tas pats,kas iemest futbola laukumā daudas bumbas!
Nav nekāds brīnums
N
Katrai partijai sava ministrija! Vienīgā izeja: jaapvieno ne tikai skolas,bet arī ministrijas! Pat Igaunijai,Somijai un Zviedrijai ir mazak ministriju! Sekosim Briseles (Beļģija) piemēram!
Irlielāmērāticams
I
ka tā ir liela liekulība un muļķība - piešķirt kādām cilvēku grupām kaut kādas tiesības pēc īpašām pazīmēm.
Eseja
E
Un galvenais šajā liekulībā ir -------atbildīgajām ministrijām nav izdevies vienoties par vienu k o n c e p t u ...!
  • 3
  • 0
Bērns nevar sevi aizstāvēt
B
Bērna tiesības ir cilvēktiesību sastāvdaļa un tās īpaši tiek izceltas tādēļ, ka bērns nav vainojams pie ģimenes situācijas, bērns nevar ietekmēt daudzus apstākļus un bērns iespējas pašam sevi aizstāvēt ir ierobežotas daudz lielākā mērā, nekā pieaugušajam.
Bērni - piektais ritenis
B
Bērnu un ģimeņu jautājumi ir kā negribēts piektais ritenis gan Labklājības, gan Tieslietu ministrijai. Un tāds arī ir rezultāts - izmirstam.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Saki jau patieso iemeslu - BĒRNI IR "PIEKTAIS RITENIS" CILVĒKU APZIŅĀ! Un tur nekāda ministrija neko , nekad nespēs ietekmēt!
  • 7
  • 1
Bēnu ministrijas likvidēšana
B
bija liela kļūda, kas Latvijas valstij nākotnē izmaksās ļoti dārgi.
Irlielāmērāticams
I
ka saprašanu dotajā jautājumā varētu vairot tādā veidā, ka deputāti uzaicinātu desmit ģimenes no desmit Latvijas vietām, lai Saeimā pastāsta, kā viņiem ir gājis ar bērnu adopciju un tam sekojošo "bāriņ tiesu" uzraudzību. Es personīgi, esmu dzirdējis šos stāstus divas reizes. Bet, jau vienas bija par daudz...!
Pareizaisjautājums
P
Vai bērns ir cilvēks vai nav? Vai sieviete ir cilvēks vai nav? Ja bērns ir cilvēks... tad kāpēc viņam neder universālās cilvēk-tiesības, bet ir nepieciešamas kaut kādas ekskluzīvas "bērnu tiesības"? Ar "sieviešu tiesībām" tas pats. Paradoksāli - kamēr murgo par "bērnu tiesībām", bieži paliek neievērotas elementāras cilvēk-tiesības!
Bērns nevar sevi aizstāvēt
B
Bērnu tiesības ir cilvēktiesību sastāvdaļa un tās īpaši tiek izceltas tādēļ, ka bērns nav vainojams pie ģimenes situācijas, bērns nevar ietekmēt daudzus apstākļus un bērns iespējas pašam sevi aizstāvēt ir ierobežotas daudz lielākā mērā, nekā pieaugušajam.
  • 1
  • 2
Bērns nevar sevi aizstāvēt
B
Bērns tiesības ir cilvēktiesību sastāvdaļa un tās īpaši tiek izceltas tādēļ, ka bērns nav vainojams pie ģimenes situācijas, bērns nevar ietekmēt daudzus apstākļus un bērns iespējas pašam sevi aizstāvēt ir ierobežotas daudz lielākā mērā, nekā pieaugušajam.
  • 1
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Olainfarm vadība turpina ignorēt akcionāru tiesības(6)

Pagājušajā nedēļā notikušajās a/s Olainfarm akcionāru kārtējā un ārkārtas pilnsapulcēs attiecībā uz izmaiņām uzņēmuma vadībā negaidīti pavērsieni nenotika. Jau kārtējās sapulces sākumā uzvirmojušās...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas