Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Pēc VARAM aprēķiniem, deputātu skaitam samazinoties par 909 personām, gada laikā tiktu ietaupīti 1,05 miljoni eiro

Novadu reforma: VARAM grib deputātu skaitu vietvarās samazināt par 56%

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
.
.
Liekēžu varza ir jāsamazina, es domāju, ka par 70% vismaz, jo pašvaldības ir partijnieku, viņu radu un draugu barotne- ar visiem "sabiedrisko attiecību speciālistiem". Un nākošajam solim ir jābūt Saeimas deputātu skaita samazināšanai, arī vismaz par 70%, jo reālu labumu iedzīvotājiem viņi nedod.
Latvijas baltais vergs
L
Likvidējot ielikteņus, paķers līdzi arī melnā darba darītājus, kuri sitas melnās miesās, lai izdzīvotu.
nor
n
Centralizacijas rezultātā samazinās ne tikai deputātu skaitu, bet arī apvienos dienestus un palielinās konkurenci pašvaldību apkalpojošo uzņēmumu sektorā.Tātad samazināsies gan pašvaldību darbinieku skaits attiecībā pret šodienas situāciju, gan bankrotēs uzņēmumi pievienojamo pašvaldību teritorijās, kas līdz šim dzīvoja uz vietējo pašvaldību pasūtījumiem.Pārmaiņas gaidāmas lielas.Bet visinteresantākais ir novērot likvidējamo pašvaldību darbinieku un darbu izpildītāju uzvedību - ļoti līdzinās aitu baram pie lopkautuves vārtiem.
  • 6
  • 1
vēlētājs
v
Principā doma nav slikta. Tikai ar šo simbolisko soli nevajadzētu aizstāt domu par naudas līdzekļu izšķērdētājiem seimistiem, ministrijām un vispār politiķu uzpūsto milzīgo ierēdņu armādu-savu elektorātu.
Patriots
P
Pareizi, nost ar tiem Parazītiem- Liekēžiem!!!
Raimonds
R
Varbūt vispirms Saeimas deputātus samazināt, tie tomēr treknāki valsts naudas šķērdētāji?! Atlaižot 909 pašvaldību deputātus VARAM cer ietaupīt 1,05 miljonus. Saeimas 100 krēslos gulētāji gadā iztērē 22,1 miljonus. Atliktu atlaist tikai 5 Saeimas deputātus, un būsim ietaupījuši vairāk, nekā atlaižot 909 pašvaldību deputātus. Pūce, sāc ar sevi!
VARAM
V
Svarīgi ir likvidēt sīkās tautas nodevēju zzs barotnes pa visu Latviju. Un tad ar latviešu balsīm likvidēt krievu interfrontes okupācijas parvaldes institūcijas novadu centros !
VARAM
V
Pietiks ar ~30 liekēžiem, visiem interfrontes/SSoglsije pretvalstiskajiem elementiem un suņubūdas tievo galu. Ko lien Saeimā, ja nicina latviešu valsti ?!
  • 10
  • 1
Edvins Eglitis
Drizak atlaist 50% Saiemu Tik daudz talants vena vieta nav vajadzigs. Tapat viss darbojas pec partjas prinicpa. . Neviens nepamanis ka 1/2 no siem starojosiem tur vairs nav.
  • 19
  • 4
pašvaldības tērē nenormāli
p
Vidēji Eiropā pašvaldības tērē 11% no valsts kopīgajiem nodokļu ieņēmumiem. Latvijā pašvaldības tērē 19%.
pašvaldības=izšķērdība un korupcija
p
pašvaldības Latvijā ir izšķērdības un korupcijas perēkļi!
administrācijas pret iedzīvotājiem
a
Pašvaldības Latvijā nepārstāv savu iedzīvotāju intereses, bet administrācijas intereses pret iedzīvotājiem. Tas izpaužas gan varaskāres apmierināšanā, čakarējot savus iedzīvotājus, gan arī nodokļu politikā, kur pašvaldības neļauj samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli un uztur spēkā nenormālu nekustamā īpašuma nodokli, lai varētu manipulēt ar atvieglojumiem u.c.
Patriots
P
Bravo! Tīrākais piemērs A. Miksis Auces novadā, kas skaitās Bēnes pagasta vadītājs, bet patiesībā ir vistīrākais bandīts, korumpants un otkatnieks, kurš visas savas darbības laikā ne reizi nav aizstāvējis savus iedzīvotājus, bet tieši otrādi, ar putām uz lūpām vienmēr ir meties aizstāvēt visus iespējamos savas netīrās peļņas avotus- '''darba devējus'''.
  • 8
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas