Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Trešdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

Rīgas pilsētas būvvaldes budžets nākamgad plānots par 34 000 eiro mazāks

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien atbalstīja Rīgas pilsētas būvvaldes 2020.gada budžeta projektu 4,66 miljonu eiro apmērā, kas ir par 34 320 eiro mazāk nekā tika piešķirts šī gada sākumā.

4,37 miljoni eiro plānoti kā dotācija no pašvaldības, bet 297 088 eiro iestāde cer iekasēt par būvatļauju izdošanu un citiem pakalpojumiem.

Lielākā daļa budžeta - 3,92 miljoni eiro - plānoti darbinieku algu izmaksai, 21 767 eiro - izdevumu segšanai komandējumos, bet 17 200 eiro - prēmijām.

14 415 eiro būvvalde plāno nākamgad tērēt inventāra iegādei Apstādījumu inspekcijas, būvinspekcijas un citi telpu iekārtošanai, bet vēl 25 902 eiro - biroja preču iegādei. 

73 965 eiro iestādei nepieciešami telpu īres nomas segšanai, 52 560 eiro - transportlīdzekļu nomai, 35 959 eiro - transportlīdzekļu uzturēšanai un remontdarbiem, bet 55 009 eiro - informācijas sistēmas uzturēšanai.

Vēl 79 223 eiro plānots tērēt nekustamā īpašuma uzturēšanai, bet 63 492 eiro dažādiem administratīvajiem izdevumiem. 

Kā ziņots, Rīgas domes komitejās šonedēļ skata Rīgas pašvaldības iestāžu nākamā gada budžetus. Pēc akceptēšanas komitejās lēmumu par tiem vēl būs jāpieņem Rīgas domes sēdē.

Līdz šim gan kvoruma trūkuma dēļ domnieki nav spējuši pieņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un Īpašuma departamenta budžetus.

Top komentāri

Irlielāmērāticams
I
ka paliek vēl iespēja tramdīt pilsētniekus par neatļautu celtniecību.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Padomājiet, kam traucē vēja parki!(28)

Ar Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvenergo Gada balvas enerģētikā galvenās balvas ieguvēju Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta direktori profesori Dagn...

Smart-ID lietotājiem aplikācijā būs jāatjaunina dati

Līdzīgi, kā tiek veikta citu autentifikācijas līdzekļu, piemēram, pases vai ID kartes nomaiņa, savlaicīgi jāatjauno arī Smart-ID dati. Aplikācijas lietotājam reizi trijos gados no konta reģistrācijas...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas