Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas būvvalde

Eksperts: Strīdīgos gadījumos par sabiedriski nozīmīgu būvju drošumu jālemj īpašai padomei

Neviennozīmīgi vērtētās situācijās, kad ir pamatotas šaubas par kādas sabiedriski nozīmīgas būves drošumu, vai par to speciālistu vidū ir kardināli atšķirīgs viedoklis, atbildīgus lēmumus vajadzētu uzticēt īpaši veidotai konstruktoru u.c. būvinženieru padomei, sarunā ar Jāni Kinci uzsver Rīgas Tehniskās universitātes Materiālu un konstrukciju institūta docents Aigars Ūdris.

Rīgas būvvaldei būs atkārtoti jāizvērtē Okupācijas muzeja pārbūves iecere

Rīgas pilsētas būvvaldei būs atkārtoti jāvērtē VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) iecere par Okupācijas muzeja pārbūvi un jāsniedz detalizētāks skaidrojums par iepriekš izdarītajiem secinājumiem, kad tika lemts neizsniegt būvatļauju, tā, izskatot VNĪ sūdzību, lēma Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Bažās par bīstamību būvvalde prasa Āgenskalna TV torņa ekspertīzi

Rīgas pilsētas būvvalde veikusi vizuālu vēsturiskā Āgenskalna radio un televīzijas torņa apsekošanu un secinājusi, ka tas varētu būt bīstams iedzīvotājiem, tādēļ torņa īpašniekam - mediju grupas Mix Media Group uzņēmumam SIA RNR Ltd - uzdots līdz mēneša beigām pasūtīt neatkarīga eksperta slēdzienu par būvi un iesniegt to būvvaldē, aģentūrai LETA pastāstīja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Būvvalde sākusi slēgt privātās maksas autostāvvietas Rīgā

Kopš janvāra beigām Rīgas pilsētas būvvalde sākusi slēgt automašīnu maksas stāvvietas, kas izvietotas pilsētas vēsturiskajā centrā vai tuvu tam. Būvvalde noliedz, ka ar pēkšņo cīņu pret privātajām stāvvietām atbalsta Rīgas satiksmes stāvvietu biznesu, ziņo Latvijas Radio.

Okupācijas muzeja rekonstrukcijai nāksies vēlreiz prasīt saskaņojumus

Rīgas pilsētas būvvaldes atteikums izdot būvatļauju Latvijas Okupācijas muzeja rekonstrukcijas projektam nozīmē, ka saskaņošanas process ir jāsāk no jauna, kas var prasīt gan papildu līdzekļus, gan laiku, aizkavējot rekonstrukcijas sākšanu, pirmdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide