Laika ziņas
Šodien
Migla

Solīts mediķu makā nekrīt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tagad mediki ir apmētāti kā
T
alkatīgi, ciniski pašlabuma meklētāji un valstij tādiem solīto nav jāpilda... tāda tagad tā spēlīte?
oskars
o
ir jaorganize visas tautas manifestacija Daugavmala un ne tikai par medikiem ,par visu netasnibu saja valsti ...
Solīts NEVIENĀ makā nekrīt,
S
tikai stulbeņi to neapzinās. Ne visi atdod parādus, ne visi nodzīvo savu dzīvi līdz galam, jo daudz no sasolītā - tikai ilūzijas. Kā pati dzīve, ko NEVIENS ārsts APSOLĪT nevar.
>:-)
&
Skat', tautu jau paglabājuši, palicēji lai protas, laicīgi "pateicības naudas", ne sīknaudā, bet500 € banknotēs iemaksāt☠️
Ārsti
Ā
Mēs solījām dzīvību un veselību, bet KUR to ņemt?
 • 5
 • 1
>:-)
&
Asiņainām rokām, vēl zārku apgrābstījuši, varbūt vēl ko var paņemt no labticīgā aizgājēja ☠️
 • 10
 • 6
Sākt ar primāro
S
Ne jau šī SAEIMA pieņēma likumu paaugstināt mediķiem algas, bet gan iepriekšējā, lai varētu panākt šos streikus. Viņi zināja, ka nebūs iespēju to izdarīt, bet gan sašūpos tagadējo valdību. Mediķi cīnās ar sekām, nevis sapuvušo zivs galvu.
Saeima
S
Ir jābūt nopietni slimiem lai no cûkinu un svoloču bandas prasītu piķi, kuru iedos tikai atņemot to trūcīgajiem.
juris
j
protesta mitinos ir japiedalas visai tautai , ne tikai medikiem , ja mes busim katrs par sevi , tad mus ,sita valsts , pa vienam noedis ...
наша Рига
н
ņepizdzi. Mes vienmer busim kopā ar Ušaku un viņa tovāriščiem. Mus neviens neapēdīs bet mes noedisim valsti
 • 4
 • 10
Enģeļa viesis
E
Tauta neizmirs bez mediķiem, jo būs dziednieki no dabas un jau parādās. Ko lai dara mums ir jāsaprot , ka kvalitatīva medicīna LV , lielam vairumam nebūs pieejama, bet maksāt par baru liekēžu - slakteru tejāteri, man ir apnicis!
oskars
o
tad jau bus ari valsts militarie aizstavji no tautas, partizani un citi ... kada velna pec ir jafinanse militaristi ?
 • 7
 • 4
oskars
o
ir jasaprot , ka ignorejot mediku prasibas, valsts faktiski ignore savu tautu .. tada gadijuma ari tautai ir visas tiesibas ignoret tadu valsti , kura parkapj ari savus pienemtos likumus ..
Enģeļa viesis
E
redz PROTAMS, tie kas tos muļķa mediķus vada lai viņi bļaustās protestos, zina ko dara, bet man tas ļembasts nav vajadzīgs. Lai labāk dara savu darbu. Pats esmu redzējis, kā masiņas strādā pavirši un var atļauties uzvesties nekulturāli.Esu piedzīvojis ka kā slimnieks iegāju slimnīcā / nejauši pavēru durvis operāciju blokā un ārsts ar māsiņu uz operācijas galda nodarbojās ar seksu. Tas gan bija gadus 10 atpakaļ, bet tas nebija Padomju Savienības laikā, kad medicīna bija pietuvināta kara medicīnai un bija patiesi ārstējoša.
un
u
ZZS piedāvā vēl dāsnāk sponsorēt privāto medicīnu...Kas tad tā par privāto, ja saņem no valsts????
Enģeļa viesis
E
jau grib piesavināties naudu par dzimuma maiņas operācijām, ko paši ārsti - transvestīti izreklamēs :)))
 • 4
 • 3
Pamēģinietšo!
P
Mediķu solītais slimnieku makā arī krīt ne vienmēr... .
EV
E
Ja mana vara būtu, es mediķiem atņemtu 30 % no algām, jo uzskatu, ka viņi ir necienīgi un aptreknējuši savā nekaunībā!
REX>LV
R
Vispār-tas ir pilnīgs bardaks ar to medicīnu: Privātie strādā uz valsts medicīnas iekārtām, iznomātām par centiem, un par to prasa milzu naudas..no pacientiem. Un ko dara valsts? Tā šiem arī maksā prasīto...par katru pacientu. Lai tak beidzot privātie sāk strādāt normāli-paši uz savām medicīnas iekārtām un paši sev pelna cik var, ne lai valsts tiem maksā...Tas kas ir tagad LV, ir klaja privātās medicīna lobēšana to kabatu pildīšanai....Ir jāmaina pati sistēma ne jāceļ algas.
 • 22
 • 4
LV>EV
L
Ne no algām kas jāatņem, bet tie mediķi, kas strādā privātā praksē pilnībā ar uz to jāpārved, ne kā tagad, kad skaitās privātie bet valsts šiem maksā...Tas tā-pa lielam. Sistēmā ir arī daudz citu trūkumu..
 • 18
 • 3
LV
L
te tak LV 30 gados izveidojusies vesela slaka tādu, kas pieraduši dzīvot uz valsts rēķina labāk kā pie bolsevikiem. Un tagad-kad šiem vairs tik trekni neiet-tā sākās protesti...Te pie vainas ir pati sistēma medcīnā, kas vienus taisa bagātus, bet citiem maz maksā, ne algas....Te jācīnās pret pastāvošos sistēmu ne pret algām.
Enģeļa viesis
E
Ko nu tie mediķi di....š pa diviem deviņiem!? Man daudzi tuvinieki, kas gāja pie ārstiem, jau ir zem zemes, bet kas iedzēra graķīti un neticot ārstējās paši - ir dzīvāki par dzīviem. Mūsdienu medicīna nogalina, jo nav dziednieki no dabas vai glābēji no sirds. Latvijas medicīna ir bezpersoniska sistēma, kurā ārsts neuzņemas ne sūda atbildības, kur nu vēl ārstē! Nav jūs jāglābj. Lai Dievs jūs baro, ja viņš uzskata, ka viņam tāds plāns. Man neko no jums nevajag dumjie mediķi!
redz>Eņģelim
r
Kapēc tad dumjie? Tu tas gudrais un šie tie dumjie? Tā tev iznāk...Vienkārši mediķi pieraduši dzīvot uz valsts rēķina kā tas bija pie bolsevikiem un ne par ko neatbildēt, un grib tā turpināt arī tālāk..
 • 14
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Gribas, lai šeit ir silti visās nozīmēs

Maija sākumā, ievērojot ārkārtas situācijā noteiktos ierobežojumus, Daugavpils ielas vēl bija tukšas, cilvēku maz. Daudzi veikali slēgti, arī Innas Zinkevičas pirms gada atvērtais vīriešu apģērbu...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas