Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Stankevičs: Ja Zeiļas lieta izrādīsies patiesa, baznīcai jāuzņemas līdzatbildība un jāattīrās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Uzlabosim maucību!
U
Tad izdosies celku saglabāt priekš visiem!
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Uzlabosim celibātu!
Bez tam,
B
apustulis Pāvils saka, ka cilvēkam ir labi būtu tajā stāvoklī kā viņš (Pāvils nebija precējies), jo precētais rūpējas kā sievai patikt, bet neprecētais - kā Dievam. Protams, pedofīlie garīdznieki ir tālu no Dieva, un tālu no rūpēm kā Dievam patikt.Tieši otrādi, Dievs saka, ka tādi cilvēki ir nāvi pelnījuši.
Elijah
E
Ir tādi pseidokristieši, kam patīk ūdeni liet. Un šis ūdens nav dzīvības ūdens, bet gan samazgas, tā varētu teikt - ar kristīgu piegaršu. Nevienam nav noslēpums, kādi skandāli trīcina katoļu draudzes, kur presteri tiek pieķerti pedofīlijā vai sakaros ar savām ''saimniecēm'' (atkarībā no orientācijas). Nav, taču, nevienam aizliegts precēties, izņemot tos, kuri devuši atturības un šķīstības solījumu, kas, kā liecina Raksti, ir svēta lieta Dieva acīs.
...
.
Zeiļas lieta ir skumja jebkurā gadījumā- kā arhibīskaps iepriekš teica abos gadījumos. Grūti spriest kurā gadījumā Stankevičam būtu sāpīgāk, droši vien ir sāpīgi jau tagad. Bet cilvēka daba ir nemainīgi samaitāta lai gan Dievs cilvēku mīl jo ir visu Tēvs. Pats esmu saskāries Latvijas kristīgajā Baznīcā ar neglaimojošām un grūti galā tiekamām lietām. Un domāju tāpat, ka tad kad arhibīskaps būs ticis galā ar šo pārbaudes akmeni tad kļūs daudz pragmatiskāks, ar mazāk rozā brillēm un ar vairāk mīlestības pilnām acīm. ...kristieši, un it īpaši katoļi un pareizticīgi pavisam nevairās runāt par demonisku realitāti- ar šo un tās izpausmēm un spēju samaitāt, šķelt, panākt ļaunu esmu sastapies pēdējos gadus piecus. Viss ir pa īstam. Vienīgi redz Dievs mūs mīl un ir uzvarējis visu un visus. Veiksmi un svētību arhibīskapam.
Dzišs
D
Ļaujiet tiem katoļu priesteriem precēties, un daudzas lietas, protams nevar apgalvot, ka pavisam nenotiks, bet notiks daudz mazākos apmēros. Kurās gan vēl ticībās priesteriem pastāv tāds aizliegums?
Tas nav nekāds aizliegums,
T
bet gan brīva izvēle. Nav dzirdēts, ka laulības vairotu tikumību un samazinātu pedofīlijas tieksmes.. Tieši otrādi, bieži laulības ir viens īstens netiklības kaujas lauks, un daudzi pedofīlijas noziegumi tieši ģimenēs notiek. Vajag biežāk lasīt avīzes, tad arī Džessam tas vairs nebūs nekāds noslēpums.
 • 3
 • 7
no Jūrmalas
n
Visu cieņu Stankevičam, kas saprot katoļu mācītāju problēmas! Tiem tāpat kā tiesnešiem no sava vidus jāizzpiež negodīgie.
Visu cieņu muļķībai un aklumam!
V
''TIEM TĀPAT KĀ TIESNEŠIEM NO SAVA VIDUS JĀIZSPIEŽ NEGODĪGIE''. Nu un, izdevās kādu IZSPIEST? No tiem negodīgiem? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bet citādi, - var teikt, ka arī prostitūta saprot savas problēmas, tikai - ko dod saprast problēmas, bet savu darbu - MĪLĒT?
 • 4
 • 1
Telma
T
Lūk, Stankevics kā traks skrēja gar poltiskām patijām, lai tikai kāds gejs nedabūtu cilvēktiesības, un sievas no saviem vārmākām-vīriem lai nebūtu pasargātas, bet pats savu homoseksuālo priesteru baru lolo un kopj kā gādīga un mīloša māte!
Zeileskalna Izidors
Z
Lieta, kurā viņu apsūdz nevar būt patiesa, jo tā ir noziedzīga, bet šajā lietā apvainotais cilvēks var būt vainīgs vai nevainīgs.
Pārāk daudz vainīgo,
P
lai kāds (tieši šajā lietā) būtu nevainīgs. Frāze ''lieta (...)nevar būt patiesa, jo tā ir noziedzīga'' loģikai NEATBILST.
 • 4
 • 0
Kapadokijas Onufrijs
K
Vai pareizi saprotu, ka caur puķēm ir pateikts, ka izmeklēšana būs objektīva tad, ja tās rezultātā apsūdzēto priesteri attaisnos? Jo nevar būt, ka viņš ir kaut ko tādu atļāvies darīt.
Vai tie simti un tūkstoši,
V
kas pieķerti, aŗī ''neatļāvās darīt'', un ko darīt, lai regulāru amoralitāti kā TIKUMU un TIKLĪBU nekvalificētu?
 • 4
 • 0
Elijah
E
LIEKULĪBA, MELI un IZLIKŠANĀS - trīs pamatakmeņu, uz kā balstās Latvijas (un, ne tikai) katoļu draudze. Bet, paldies Dievam, ir arī cita - neredzāma (vien Dievam pazīstama) katoļu draudze, kam trīs citi akmeņi par pamatu, proti - TICĪBA, CERĪBA un MĪLESTĪBA, un šo rindu autors to ir pazinis un pazīst.
Zbigņevs Stankēvičs, kā parasti,
Z
alojas. Ja nāktu Dieva Gars un iztīrītu baznīcas pēc to NOPELNA un PATIESĪBAS, tur maz kas paliktu, un noteiktu tur vairs nebūtu ne Stankeviča paša, ne klaunkardināla Pujāta, jo abu morāle sen sapuvusi, bet darbi (kā tos Dievs redz) - melni kā zeme.
Ne no 2018. gada vasaras,
N
bet no Ādama sākot un ar Ādamu beidzot.
 • 3
 • 0
Nepravietis jaukais
N
Rakstos gan nav teikts, ka drīz pec 2018. gada vasaras, bet ir teikts, ka neviens nezina, kad.
 • 1
 • 0
Dieva Gars neko netīrīs,
D
jo katrs paliek un paliks SAVĀ vietā, PIRMS nāks vētīšana. Un neviens NEVIENA CITA VIETĀ netiks, jo katram ir pašam sava vieta, atbilstoša teiktajam un padarītajam, un TAVA vieta nav tā, ko kāds iekārotu.
 • 4
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Dieva gars nāks, ilgi nav jāgaida un iztīrīs. Bet mēs atbildam katrs par sevi. Mēs nevarēsim sevi nekādi attaisnot ar iebildēm, ka Romas sekta mūs maldināja.
 • 4
 • 2
>10:02
&
Loģika, kas atbilst arī Staņkēvica loģikai. Vajag vienam no katoļu izvirtuļu bandas IEKRIST, lai kāds no tūkstoša ''sāktu aizdomāties'' (ko aizdomāties?) un Bībelē ''ielūkoties''. It kā visa šī viltus un sātana praviešu varza to (ielūkošanos) nedarītu regulāri un neatlaidīgi sev pašiem un citiem par postu.
Pāvests neko piedot nevar,
P
jo katra viena zemes iedzīvotāja atbildība Dieva priekšā paliek MŪŽĪGA un NEMAINĪGA, un nav nekādas nozīmes vienas vai otras konfesijas izcelsmei, vēsturei vai darbībai. Nozīme ir tikai Kristus asinīm, kas VIENĪGĀS spēj cilvēku no viņa grēkiem ŠĶĪSTĪT.
 • 1
 • 0
...
.
Patiesiibaa buutu svariigi, ja tiktu atklaata patiesiiba par katolisicismu, kas radaas, kad peec Lieaas Shizmas atdaliijaas no Pareizticiibas, jo pashos pamatos mainiija kristietiibu savaam intereseem un Pareizticiigie tam nepiekrita. Tas notika laikaa, kad Romu bija "de facto" paarneemushi franki (t.i.pagaanu ciltis) un korumpeejushi taas arhibiiskapu. No shii briizha kotolticiiba vienmeer gaajusi roku rokaa ar korumpeetiibu un noziegumiem. Piemeeram, shobriid katolu finanses (ja nemaldos jau no 1984.gada) atrodas ebreju zionistu kontrolee. Tie arii faktiski kontrolee dazhaadaas "misijas". Paavests no savas puses viegli "piedod" dazhaadus noziegumus (pedofilija u.t.t.).
 • 1
 • 2
Sekli un virspusēji ir tavi vārdi,
S
un GUDRS, kas tajos neklausās, jo tajos nav DZĪVA gara, kas varētu kādu citu DZĪVU darīt.
 • 1
 • 1
Pareizaisvirsraksts
P
Ko esmu teicis, to esmu teicis. Ne jau tāpēc, lai kādu pazemotu. Cilvēki nelasa Rakstus, cilvēki domā, ka lasa, bet patiesībā ne-lasa, viņi pārlūko. Ja cilvēki rūpīgi lasītu Dieva Svētos Rakstus, tad Raksti darītu cilvēkus gudrus, kā to ir norādījis Pāvils vēstulē Timotejam.
 • 2
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Un tomēr ir kaut kas labs visā šai sliktumā... varbūt kāds no tūkstoša taps IEINTERESĒTS saprast lietu būtību un varbūt ielūkosies Svētajos Rakstos ... kaut vai ļauna nodoma vadīts. Tā būtu liela lieta!
Svarīgais
S
cilvēkus pie zemes piesien seks, bērni, nauda, un priesteri.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas