Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Baiba Broka atzina, ka KNAB un Valsts policijas darbinieku attieksme pret viņu bijusi profesionāla, taču viņai divas diennaktis bijis liegts uzzināt, kā klājas viņas 13 gadu vecajam bērnam, kas bija atstāts viens

Vēlas kliedēt jebkuras šaubas

"Esmu atvērta žurnālistu jautājumiem, uz kuriem sniegšu atbildes, iespējami plaši skaidrojot situāciju sabiedrībai, vienlaikus ievērojot informācijas neizpaušanas ierobežojumus izmeklēšanas interesēs," sociālajā vietnē Facebook 10. jūlija vakarā ziņoja Rīgas domes (RD) deputāte no amata uz laiku atstādinātā Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece un Latvijas Biatlona federācijas (LBF) prezidente Baiba Broka (NA), kura bija atbrīvota no īslaicīgās aizturēšanas izolatora. Tomēr piektdienas rīta preses konferencē šī apņēmība bija transformējusies – nolasījusi visai plašu paziņojumu, kas tūlīt tika nodrukātā veidā izdalīts klātesošajiem, viņa telpu pameta, visas atbildes uz jautājumiem atstājot advokātu ziņā, kuri savukārt neskopojās ar pamācībām žurnālistiem, ko vajadzētu rakstīt un ko ne.

Top komentāri

Itamars Toledano
Par to, ka Broka VĒLAS, neviens nešaubās. Cita lieta, kur dabūt tīras rokas un skaidru sirdsapziņu, ja plēsonība un ierautkāre ir iesēdusies un par otru ādu kļuvusi? Persona, caur kuras rokām iet simtiem tūkstošiem eiro vairs nevar iekļūt mātes Terēzes statusā, kas VISU nabagiem atdeva; tā kā, BB politika visai naiva un iluzora, un nekas vairāk kā ziepju burbuļi un gaisa baloni.
hihihahā
h
Brokai draudzene it niluškas uša. Vēl viens signāls, ka patiesībā NA un Saskaņa ir uz vienu roku, kaut arī izliekas par ienaidniekiem:)))) Bet naivie latvieši tic...
Paziņojums šajā lietā varēja būt:
P
KNAB veic izmeklēšanas darbības, vai pastāv cēloniska sakarība starp ziedojumu sabiedriskā labuma organizācijai (nosauktai vai nenosauktai) un pasūtījuma (nosaukta vai nenosaukta) izpildītāja izvēli. Var papildināt arī ar tekstu: Aizdomas rada apstāklis, ka pasūtītāja konkursa komisijas priekšsēdētāja ir tā pati persona, kas ir ziedojumu saņēmušās sabiedriskā labuma organizācijas vadītāja.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas