Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 105 cilvēki; Igaunijā - 67

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 105 cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens nāves gadījums ar Covid-19, pirmdien paziņojusi Veselības ministrija. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 67 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Inficēšanās ar šo vīrusu Lietuvā diagnosticēta kopumā 4490 cilvēkiem, bet atveseļošanās apstiprināta 2327 cilvēkiem.

Pagājušajā diennaktī veiktas 1365 analīzes, līdz ar to pozitīvi bijuši 7,7% testu. Pavisam Lietuvā veiktas 761 616 analīzes.

Aizvadītajā diennaktī reģistrēts arī viens nāves gadījums ar Covid-19.  Līdz ar to vīrusa izraisītā slimība Lietuvā prasījusi 92 cilvēku dzīvības, bet vēl 19 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits.

Pēc Lietuvas Nacionālā sabiedrības veselības centra datiem, 14 dienu kumulatīvais inficēšanās gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 28.septembrī Lietuvā ir 39,5. 

Igaunijā apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits sasniedzis 3267, bet 1920 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās.

Kopumā veikti 207 767 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Iepriekšējā diennaktī veiktas 2873 analīzes, līdz ar to pozitīvas bijušas 2,3% visu analīžu.

No 67 jaunatklātajiem gadījumiem 35 gadījumos inficēšanās notikusi saskarsmē ar zināmām personām, kurām vīruss atklāts jau iepriekš, divos gadījumos inficējusies persona atgriezusies no ārzemēm, bet par pārējiem gadījumiem pagaidām nav ziņu, kur varētu būt notikusi inficēšanās.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 64 cilvēki.

Pēc Igaunijas Veselības departamenta datiem, 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 28.septembrī Igaunijā ir 42,89.  Savukārt saskaņā ar Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra datiem šis rādītājs ir 39,6.

Papildināta pēdējā rindkopa. 

 

 

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits