Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cietumnieku dumpī Venecuēlā nogalināti vismaz 50 cilvēki

Cietumnieku dumpī, kas piektdien izcēlies Laras štatā Venecuēlas ziemeļos, nogalināti vismaz 50 cilvēki, bet 90 guvuši ievainojumus, pavēstījis slimnīcas direktors, kas atradies notikuma vietā.

Vairumam no cietušajiem ir šautas brūces, pavēstīja mediķis, piebilstot, ka bojāgājušo skaits ir "satraucošs".

Nekārtību laikā cietušos Uribanas cietuma ieslodzītos slimnīcā sāka nogādāt ap pusdienlaiku.

Kā pavēstījusi Venecuēlas ieslodzījuma vietu ministre Irisa Varela, dumpis sācies pēc tam, kad cietuma administrācija sākusi kameru pārmeklēšanu, lai konfiscētu ieslodzīto rīcībā esošos ieročus.

Venecuēla ir bēdīgi slavena ar savu pārpildīto cietumu slikto stāvokli. Pašreizējie valsts cietumi paredzēti 14 000 ieslodzīto izvietošanai, taču tajos atrodas gandrīz 50 000 ieslodzīto.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tramps mudina Kubu noslēgt vienošanos

ASV prezidents Donalds Tramps svētdien mudināja Kubu noslēgt vienošanos, brīdinot, ka Venecuēlas naftas un naudas plūsma uz Havanu tagad tiek pārtraukta.

Irānas protestos vismaz 544 bojāgājušie

Masu protestu laikā Irānā, kas ilgst jau 15 dienas, nogalināti vismaz 544 cilvēki, svētdien paziņojusi ASV bāzētā Jaunā cilvēktiesību aktīvistu aģentūra (HRANA).

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits