Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Globālā pandēmija videi izdevīga tikai īstermiņā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis
D
Ja kādam šķiet, ka "zaļprātiņu " muldēšana ir nekaitīgs un pat derīgs vaļasprieks, tad es vēlos atgādināt, ka komunisma ideja pašos savos pirmsākumos arī visiem šķita vien intelektuāļu pilnmēness sapņi par "taisnību, vienlīdzību un brālību". Kāds taču vēl atceras, pie kā tas noveda?
Puškins
P
Izklausās, ka esi paaugstināta riska grupā ))
  • 3
  • 2
Dostojevskis>Gailis
D
Ja mēs "par daudz aizsargāsim dabu", tad mēs vairs nevarēsim no viņas pārtikt un aiziesim bojā. UN tātad arī būs tā "traģēdija"! Vajag piemērus? Lūdzu - sāksim ar to, ka "zosu tiesības" nopostīt ziemājus absolūti prevalē pār cilvēku tiesībām ēst maizi. "Melnā stārķa tiesības" absolūti sagrauj meža īpašnieka ekonomiku! Tev vēl par maz! Paņem acis rokā, paskaties un Tu ieraudzīsi...!
gailis
g
Tāda sajūta, no cilvēkiem, ka ja mēs nedaudz par daudz aizsargāsim dabu tā būs kāda nenormāla traģēdija. Aceramies, ka ekoloģiska sabrukšana nozīmēs badu, elpceļu slimības, kaitēkļu uzliesmojumus, ekonomisku postažu u.t.t.
Dostojevskis> Melnaishumors
D
Tu labi pateici, tieši tas arī ir "zaļprātiņu" mērķis, uz to viņi tiecas neprātā izvalbītām acīm. Paskaties Grētas Tūnbergas atbalstītāju sejās - vai ir liela atšķirība no hunveibiniem, vai kādas pseido-reliģiskas sektas dalībniekiem? Protams, uz tiešu jautājumu par cilvēces iznīdēšanu viņi atbildēs noliedzoši, taču , "zaļās ideoloģijas" pseido-reliģiskais Zemes(Gajas) pielūgsmes raksturs uz to skaidri norāda. Līdzīgi, kā, musulmaņi vāvuļo, ka islāms ir "miera reliģija" , bet, KONSEKVENTI ĪSTENOTS tas vieš pamatīgu nemieru. Un mēs to redzam. Kas nav akls... .
melnais humors
m
Videi/dabai būtu izdevīgi, ja Homo Sapiens izmirtu kā suga.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits