Nule kā kļuvis zināms, ka britu politiskās partijas vērsušās pēc palīdzības pie drošības struktūrām pēc kiberuzbrukumiem 2015.gada Lielbritānijas parlamenta vēlēšanu gaitā.
"Tagad ir skaidras liecības par tiešu kaitējošu Krievijas iejaukšanos vēlēšanās Francijā, Vācijā, ASV un, es teiktu, arī šajā valstī," sacīja leiboristu politiķis.
"Daudzi uzskata, ka daži no visaugstākā līmeņa lēmumiem, kas skar drošību Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Francijā un ASV, tagad ir pakļauti briesmām Krievijas iefiltrēšanās dēļ," viņš piebilda.
Braients, kurš valsts ministra amatu ieņēma 2009. un 2010.gadā, arī kritizēja pēdējo gadu Lielbritānijas un ASV politiku pret Krieviju.
"Kā es to saskatu personīgi, [bijušais Lielbritānijas premjerministrs] Deivids Kamerons un [bijušais ASV] prezidents [Baraks] Obama bija ļoti negribīgi pret stingras rokas parādīšanu Krievijai, jo viņi uzskatīja, ka pārstartēšanas poga, kas bija Obamas uzskats, vienā vai otrā veidā ļaus panākt lielu piekāpšanos no [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina," norādīja Braients.
Iciks
Izskatās
Logčeskijs