Laika ziņas
Šodien
Migla

Vācijas valdība vienojas par klimata pārmaiņu novēršanas plānu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hitlerjugends tiek reanimēts
H
https://youtu.be/c7lCRYf9rHo
hohma
h
Eiropa būs zaļa bet pārējā pasaule ķīna,krievija ,āfrika tik piemēslos :D
hohma
h
Nu to mēs zinām kādi plāni,aizliegs kurināt mājas ar malkas apkuri :D
ļuļa
ļ
vācijā šodien pieņēma lēmumu ka pakāpeniski jāaizliedz kurināt mājas ar fosilo kurināmo. pirmais par upuri kritis šķidrais kurināmais, tas jau ir aizliegts, jaunajās mājās nedrīkst iebūvēt, un vecajām pamazām jānomaina. tā ka prieki tikai sākas. malkas aizliegusm uz šī fona ir maza zīdaiņa šļupsti.
 • 7
 • 1
ha-ha-ha
h
12 miljonu lielajā Parīzē, visu veidu streiku citadelē, uz zaļo streiku ir atnākuši tikai 9 tūkstoši skolēnu (pat skolēniem klimats neliekas pietiekami interesants iegansts stundu bastošanai). Toties Makrons uz šī "dižā streika" fona jau ir paziņojis par papildu 800 miljonu novirzīšanu franču OIK sistēmai. Drīzumā jums nāksies maksāt par izelpoto CO2 un par skaitītāju pie deguna, lai Makronam ar Merkeli būtu nauda, ar ko finansēt Āfriku un dažādu sorosu vēja parkus.
bet
b
Statistika rāda, ka vairāk cilvēku brauc atpūsties uz siltām zemēm. Pat tie, kas brauc slēpot, brauc slēpot, nevis meklēt aukstumu aukstuma dēļ. Vārdu sakot, vairākumam cilvēku patīk siltāks klimats, tāpēc klimata sasilšana ir tikai un vienīgi apsveicama.
tv
t
Gribu, lai Latvijā septembrī un oktobrī būtu +25 grādi. Man ir apnicis šis aukstums.
troļļi grib
t
tie +25 grādi nāks ar savu cenu.
 • 1
 • 5
cony
c
1.Globālā klimata pārmaiņa notiek, tā ir reāla. Pat tie, kuri ablavo, ka tā nav problēma neapstrīd datus par temperatūru izmaiņām 2. Cilvēki bieži izdara kļūdainu secinājumu dēļ vārdiņa "sasilšana". Patiesībā runa ir par klimata radikalizēšanos. Salīdziniet (skaitļi pārspīlēti lai izceltu ideju). +20 grādi un -20 grādi dod vidējo temperatūru 0. Bet tagad teiksim būs +32 un -30, vidējā temperatūra +1 grāds. Āķis nav tajā ka temperatūra nedaudz vidēji paliks siltāka (kaut arī tam ir nozīme). Problēmu rada KRASĀS svārstības starp radikāli karstu un radikāli aukstu.3. Klimata izmaiņas nozīmē ne tikai temperatūras svārstības, bet viesuļvētras, izmaiņas nokrisņos, vēju stiprumos utt. 4.Zinātnieki nudien neceļ trauksmi dēļ naudas - jo ja liet būtu naudā, tad sludināt varētu tikpat pretējo - globālo sasalšanu.
hmmm to ļuļa
h
" jādomā par dzimstības kontroli," man starpcitu, ar šī doma nāk prātā. Un skarbā alternatīva būtu tāda - nevis jāmazina CO2 izmeši bet gan bezkontracepcijas spermas plūsma. Un tad tā bilde būtu tāda. Eiropa un it sevisķi Latvija savu normu spermas noplūdes mazināšana ir izpildī'jušas, bet Āfrika, Indija, Arābu pasaule - iedomājaties kāda kliegšana un kviekšana un baltādaino "fašistu" apsūdzēšana sāktos?
 • 9
 • 1
cony
c
Jā, vēl aizmirsu piebils - viena no lielākajām problēmām ir neizglītota, pat izteikti stulba sabiedrība. Spriediet paši - civlēki tēmu nepārzin, datus nezin, vadās tikai vienīgi no emocijām kombinācijā ar konspiroloģisko domāšanu. Un šāds mazizglītoteņu bars savēl populistiskus politiķus. Lūk, tā ir problēmas sakne. Klimata izamiņu cēlonis pamatā ir tas vidusmēra stulbenis, kurš liek mīnusus netīkamajai patiesībai komentāros.
 • 2
 • 7
ļuļa
ļ
neviens nenoliedz klimata pārmaiņas, tikai jautājums KURI ir tie zinātnieki, kas ceļ trauksmi. viņu ir mazākums, un klimata pārmaiņas ir pataisītas par biznesa projektu. z uz zemez regulāri notiek klimata izmaiņas un šobrīd, jā tieš šobrīd, mēs atrodamies ledus laikmeta beigu stadijā. tā ka zemes sasilšana ir tikai loģiska. un nav ko histerizēt par polu atkušanu, dinozauru laikā uz poliem arī ledus nebija, tā ka viss normāli. problēma ir pilnīgi cita - pasaule ir homo sapiens pārapdzīvota, un spēj nodrošināt labi ja trešdaļu cilvēces. jādomā par dzimstības kontroli, nevis jāievieš idiotiski nodokļi.
 • 8
 • 2
Sara
S
Kartejais zidu izlobetais projekts, jo vairs ar bankam nevar zagt milijardus, ar putnu, sunu, cuku, kaku...gripam nevar zagt milijardus un ir atradusi jajamzirdzinu- klimata sasilsana. Bet, ja nu sis dabas process un paradiba ir normala? Ka sie idioti taisas bremzet klimata sasilsanu? Ja kas tad ES vel ir jagaida milijardiem gadi, lai sagaiditu tik siltu klimata kads ir Irina, Iraka, Egipte, Saudi Arabija, AAE......tur cilveki dzivo un jutas laimigi un neviens nevemstas par kaut kada klimata sasilsanu sajas valstis.
Sara grib uz tuksnesi
S
Ak tad žīdi, ja? Un kur paliek jūsu reptiļi un pelēkās rases pārstāvji?
 • 1
 • 2
reptilis
r
PSRS 2 rullē:)))))...kopš sevi atceros notiek ""cīņa"" ar badu Āfrikā...Indijā ...Ķīnā...ā,Ķīnā un Indijā bada vairs nav?..jautājums - kāpēc? ...varbūt visu nosaka valstu attīstība? ...nē,tas vairs nav interesanti :)))70-80gados visi runāja par globālo sasalšanu! ...,visi pēkšņi visu aizmirsuši??....amnēzija? ...nedomāju vis! Viss ir dēļ naudas ...birokrāti grib pārvaldīt LIELAS naudas plūsmas. Kā izmeklētāji agrāk teica - meklējiet ,kuram tas izdevīgi!
ļuļa
ļ
protams, jo mēs vairāk nodokļus ieviesīsim, jo klimats kļūs labāks. un vēl - diena, varbūt ka vajag objektīvāku info. kāda klimata kancleriene, tā ddr iznirele vācijas enerģētikas sistēmu ir novedusi tuvu pie kolapsa. atveriet kaut die welt vai kādu citu nopietnu rakstu - tur ik pārdienas ir raksti par to, ka vācijai draud blackouts, un ne jau nu dēļ hakeriem, bet dēļ valdības enerģetikas politikas. un ka ar ražošanu ir pakaļā, jo elektrība ir dārga un tā pati var notrūkt. un ka infrastruktūra nav izbūvēta un un un. bet te mazgadīgi idioti demonstrējas par rūpniecības iznīdēšanu un valdība tā ietekmē pieņem idiotiskus nodokļus. uz priekšu, tā turpināt, kad pašiem nebūs ko rīt, jo visa ražošana būs pārcelta citur, un valstī nebūs naudas, tad redzēs, kādu dziesmu dziedās šie grietas sekotāji.
hmmm
h
Kādai Nigērijas aktīvistu kopienai vajadzētu iesūdzēt Merkeli tiesā par neo-fašismu. Jo ir tak acīmredzams, ka šīs zaļās aktivitātes ir vērstas pret Nigērijas naftas iegulām, lai bremzētu ekonomisko izaugsmi. Domāju Sūdu Arābija un citi nekā nedarītāji, ja vien tu proti izsūkt no zemes melnu škidrumu un pārdot, labrāt pievienosies. Principā naftiniekiem rekomendēju noalgot Latvijas speciālistus, augsta līmeņa profesionāļsu, kuri jebkādas zaļās aktivitātes diskriditēs. Galvenais pārliecināties, ka ieraksts CV - "strādāju OIK sekotorā" ir patiess, jo tagad jau visādi blēži apkārt, stāstīs, ka prot shēmot, bet patiesībā, tie īsti spečuki nemaz tā nereklamējas.
klimata kancleri
k
Vai 260 miljoni, ko gada laikā iedzīvotāji samaksā OIK, aiziet Latvijas zinātniekiem jaunu enerģijas iegūšanas veidu izstrādei? Nē, tie aiziet nerentablo iekārtu iepircējiem un attiecīgi nerentablo iekārtu ražotājiem. Un ja 2 miljonu lielā valstī OIK gada laikā ir 260 miljoni, tad varat aprēķināt, cik OIK ir liels ES mērogā, kur ir 500 miljoni iedzīvotāju un kur lielākā daļa valstu ir bagātākas par Latviju. Arī tur OIK tiek maksāts nevis zinātniekiem, bet nerentablu iekārtu ražotājiem. Rentablajām iekārtām taču nekādi atbalsti nebūtu nepieciešami.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

ASV tūkstošiem cilvēku pulcējas miermīlīgos protestos(12)

ASV, kur kopš pagājušās nedēļas nerimst protesti, ko sākotnēji izraisīja sašutums par Mineapolē policijas aizturētā afroamerikāņa Džordža Floida nāvi, bet kas daudzviet pārauguši sen nepieredzētā iel...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits