Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Kaujā kritis ģenerālis. Kurš uzvarēs karā?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ķida
Ķ
Cieņu un atbalstu rektoram Muižniekam!
Buks
B
Tā sile, par kuru notiek visa šī cīņa, izskatās gana pilna un trekna. Saprotams, ka lielie kuiļi to sen ir sajutuši. Nav tikai saprotams, kā tas sīkais kuilītis Muižnieks ar visu savu čekas ziņotāja kompromata bagāžu tur vispār var piedalīties?
Dr. Cibiņš
D
Sarmītei padevies labs raksts, tikai kāpēc vajadzēja mainīt virsrakstu? Un baumas par ģenerāļa Muižnieka krišanu kaujā nav patiesas.
Pietack Krustingk
P
Ko nu tik pieticīgi - tikai ģenerālis? Tie Latvijas ģenerāļi ir dažādi, un to skaits uz 10 000 iedzīv. droši vien tuvojas Āfrikas vai Dienvidamerikas tirāniju līmenim. Tad jau labāk vajadzēja lietot vārdu maršals vai ģeneralisimus.
Fredis Meņģelis
F
Nepareizs virsraksts! Nav ne izbrāķets, nedz ir kādi joki! Muižnieku nelikumīgi izēda galertainais Kariņš, kas nobijies no JKP draudiem. Bet meli un netaisnība ilgtermiņā nedos ieguvumus, jo , ja tiesa spriedīs objektīvi, tā Muižnieku atjaunos amatā un Kariņa valdībai viņa būs jāmaksā kompensācija. Kariņš ir parādījis sevi jkā nožēlojams stervozās Šuplinskas un viņas JKP marionete, kas iespļā vis sejā Latvijas akdēmiskajai sabiedrībai. To nedrīkst piedot!
Oskars Kļava
O
Ak, mīļais draugs, nesteidzies! Likumīgi vai nelikumīgi lems tiesa. Neatkarīgi no tā Banderu Anita paliks ar mani.
 • 11
 • 1
un
u
Es ceru,ka tas morālais kroplis kuram valsts algā ik gadu maksājusi gandrīz 100000 EUR tiesāsies ar valsti par savu naudu !
Kuilis
K
Muižnieks noteikti ir psihiski nevesels. LU cilvēkiem vajag uzmanīties, jo viņš var pastrādāt kādu fizisku ekscesu, apdraudot kolēģu elpošanu un dzīves baudīšanu.
kas dārzā
k
Vai LU nepārvalda vēl no padomju laikiem iesēdējusies profesoru kliķe, kura savus grādus ieguva par oktobrēnu nozīmīgumu komunisma celtniecībā? Kāpēc pa karjeras kāpnēm virza tos, kas savos promocijos darbos bijuši vāji, bet izteiktu glumumu pret vadību? Vai LU amatus manto partijnieku bērneļi kā feodālisma laikos? Cik vispār ir leģitīma šauru cilvēku loka visas tautas īpašuma izšiverēšana, piesedzoties ar augstskolas neatkarību? Vai tomēr patiesībā atkarība no vieglas dzīves un lielām algām?
Siļķe
S
JKP agonija mantkārības žņaugos
Pseudo Senāts
P
Starp citu, kā tur palika ar balsu skaitīšanas komisijas sekretāri Anitu Brakšas kundzi? Savārija sūdus un noslēpās? Pati skaitīja balsis, kandidējot, nāca ārā no komisijas sēdes telpām un konsultējās ar kolēģiem no Jurfaka, esot arī biļeteni, kas ir koriģēti, ievelkot vēl vienu papildu svītru..
Udo Ulbergs
U
Starp valsts augstskolu rektoriem lielākos ienākumus guvušais Ribickis pērn saņēmis 204 928 eiro. Otrie lielākie ienākumi pērn bijuši bija Rīgas Stradiņa universitātes rektoram Aigaram Pētersonam. Viņš pagājušajā gadā nopelnījis 159 530 eiro, kas ir par 24 156 eiro vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt trešie lielākie ienākumi pērn bijuši Latvijas Universitātes (LU) rektoram Indriķim Muižniekam. Viņa ienākumi pērn bija 112 333 eiro.
j
Un tagad tas nekauņa mēģinās tiesāties ar valsti,kura viņam katru gadu tos tūkstošus maksāja !!!
 • 12
 • 8
A. S.
A
Šāds komentārs (par rektoru ienākumiem) jau manīts pie kāda no rakstiem augustā. Prasītos, ka bez faktiem, būtu arī kādas komentētāja personīgās domas par šiem faktiem.
 • 9
 • 2
Udo Ulbergs
U
Pretēji LU Satversmes sapulces 2019. gada 24. maija sēdē paziņotajam balsošanas rezultātam, ka nav ievēlēts neviens no kandidātiem, Satversmes sapulces priekšsēdētājs M. Kļaviņš vienpersoniski paziņoja, ka ir ievēlēts I.Muižnieks. M.Kļaviņam šādu paziņojumu nebija nekāda tiesiska pamata izdarīt, jo LU rektora amata kandidāts I.Muižnieks par viņa ievēlēšanu LU rektora amatā nebija saņēmis klātesošo LU Satversmes sapulces dalībnieku balsu vairākumu, turklāt “pret” viņa ievēlēšanu LU rektora amatā bija balsojuši vairāk dalībnieku nekā “par”. Domāju, Muižnieks nav tik stulbs, ka nesaprastu to, ka nav ievēlēts. Viņam vajadzēja mēslu Kļaviņu apturēt, bet tas nenotika. Muižnieks ne tikai viņu neapturēja, bet sarīkoja jaunas mahinācijas. Secinājums - neglābjams nelietis!
Tomēr
T
kā vērtēt balsojumu 141 PAR, 143 PRET. Vai pēc šāda rezultāta var uzskatīt, ka cilvēks ir ievēlēts? Vai par argumentu ievēlēšanai var noderēt tas, ka otra kandidāta rezultāti bija vēl sliktāki? Būtu bijis vismaz 143 PAR un 141 PRET... tad gan arī tas nebūtu pārliecinoši. Todien faktiski neizdevās ievēlēt rektoru, tomēr ir ļaudis, kas domā citādāk un tagad ir vesels jandāliņš...
Kuilis
K
Latviešu populācijā tādi, kuri piekrīt, ka 2+2=5 (ja tā vajag kādam), ir nomācošā vairākumā. Tas nav noslēpums. Tā ir dzīves prakse, kad latvieši paši it kā valda. Vācieši, krievi nepieļāva šo latviešu stulbi nelietīgo kaislību. Tagad nav vāciešu, krievu pie stūres, tāpēc latvieši ir laimīgi savās stulbajās nelietībās. LU mēsli pašlaik pārspēj visus.
 • 10
 • 7
Muppet show
M
Lai vai kā, pat īpaši neinformētai personai top skaidrs, ka Latvijas Universitātes Senāts ir NELIKUMĪGS. Nelikumīgā Senāta priekšsēdis šobrīd uzņemas stūrēt kuģi, padotie sāk pārņemt varu, ar prātu apdalītie, klukstes un citi radījumi, mēģina cīnīties par ietekmi vai paklausīt.
 • 3
 • 9
Ludo Lulbergs
L
Lai vai kā, pat īpaši neinformētai personai top skaidrs, ka Latvijas Universitātes Senāts ir NELIKUMĪGS. Nelikumīgā Senāta priekšsēdis šobrīd uzņemas stūrēt kuģi, padotie sāk pārņemt varu, ar prātu apdalītie, klukstes un citi radījumi, mēģina cīnīties par ietekmi vai paklausīt.
 • 3
 • 10
Ludo Lulbergs
L
Tīrākā spekulācija. Pieturoties normatīvajam ietvaram, skaita PAR balsu pārsvaru.
 • 6
 • 3
prokurors Vioriks
p
hi hi hi
Ilgai
I
Šuplinskas kundze, palūdziet savam partnerim Auziņa kungam, ielikt savu epastu bijušo un esošo pseido senatoru sarakstē. Šonodēļ tur dikti interesanta sarakste par tēmu "vai Senāts ir leģitīms". Visi pašpasludinātajam Senāta priekšniekam mēģina izskaidrot, ka Senāts nav darbspējīgs, taču šis turpina savu dziesmu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Vīruss Zālamana gredzenā(4)

Tam vienkārši nevari būt gatavs – nekad! To latviešu operdziedātāja Anta Jankovska saka par savu un līdzcilvēku dzīvi koronavīrusa un tā izraisītās slimības Covid-19 smagi skartajā Itālijā. Valstī, ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata