Rīgā +6 °C
Sestdiena, 12. oktobris
Valfrīds, Kira

Biedriņš atkal sāk Warriors starta pieciniekā; iesaistās konfliktā

Jau trešo spēli pēc kārtas un un sesto reizi šajā sezonā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā Goldensteitas Warriors komandas sākumsastāvā otrdien devās latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā vienība ar 97:108 (25:31, 28:23, 20:31, 24:23) izbraukumā piekāpās Indiānas Pacers komandai.

Biedriņš laukumā pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu neprecīzu divpunktu metienu, kā arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Tāpat latvietis bloķēja trīs pretinieku vienības spēlētāju metienus un saņēma piecas personīgās piezīmes.

Muguras savainojuma dēļ trešo maču pēc kārtas izlaida Warriors komandas pamatcentrs austrālietis Endrjū Boguts, bet komandas trešais centrs nigērietis Festuss Ezeli 16 minūtēs un sešās sekundēs punktus neguva, bet izcīnīja piecas bumbas zem groziem.

Jāizceļ, ka kādā no ceturtās ceturtdaļas epizodēm laukumā izcēlās konflikts starp abu vienību spēlētājiem, kurā bija iesaistīts arī Biedriņš.

Uzvarētāju komandā rezultatīvākais ar 28 gūtajiem punktiem bija Deivids Vests, bet Warriors labā ar 38 gūtiem punktiem izcēlās Stīvens Karijs. Līdz ar šo zaudējumu Goldensteitas vienība pārtrauca savu trīs uzvaru sēriju.

Rietumu konferences kopvērtējumā Warriors ar 33 uzvarām 57 mačos saglabāja sesto vietu, bet Pacers basketbolisti ar 36 panākumiem 57 spēlēs ir otrajā pozīcijā austrumos.