Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Liepājas lauvas sagādā VEF Rīga komandai pirmo zaudējumu BBL turnīrā

''Liepājas Lauvas'' svētdien savā laukumā ar 69:66 uzvarēja ''VEF Rīgu'', sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu pēc četrām uzvarām Baltijas Basketbola līgas (BBL) turnīra pirmajās spēlēs. ''Liepājas Lauvām'' šī bija otrā uzvara četrās spēlēs.

Visas 40 minūtes notika sīva spēkošanās, jo daudzkārt vadībā bija te viena, te otra komanda, kā arī neizšķirts rezultāts. Liepājnieki pēdējo reizi priekšā nokļuva, kad tika panākts 54:52 un vadība vairs netika atdota. Minūti un 24 sekundes pirms spēles beigām mājinieki bija vadībā pat ar astoņiem punktiem (68:60), tomēr rīdzinieki ar Patrika Sandersa trīspunktnieku un Daiņa Bertāna trim realizētiem soda metieniem samazināja līdz diviem punktiem (66:68) 32 sekundes pirms beigām.

Mareks Jurevičus Liepājas komandai nerealizēja divus soda metienus, Kristaps Janičenoks atbildēja ar neiemestu trīspunktnieku, savukārt Jurevičus realizēja vienu no diviem soda metieniem astoņas sekundes pirms spēles beigām, kas deva beigu rezultātu 69:66, bet Sandis Valters neiemeta trīspunktnieku septiņas sekundes pirms beigām.

Rezultatīvākais uzvarētāju komandā ar 19 punktiem bija Jurevičus, savukārt ''VEF Rīga'' komandā 15 punktus guva Sanderss, liecina rīkotāju informācija.

Baltijas Basketbola līga

Liepājas lauvas – VEF Rīga 69:66 (20:21, 36:34, 51:49)
Jurevičus 19, Gabrāns 17, Aleksejevs 15 - Sanderss 15, Viljamss 12, Bertāns 12

Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 4-1, BK Ventspils 3-1, Rūdupis 3-1, Rock 3-2, Dolphins 2-1, Nevežis 2-1, Liepājas lauvas 2-2, Kalev/Cramo 2-2, Šiauliai 2-3, Perlas 1-3, TTU/Kalev 1-4, BK Valmiera 0-4.