Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Pārtrūkst BK Zemgale sešu uzvaru sērija BBL Izaicinājuma kausa izcīņā

Basketbola klubs Zemgale ar neveiksmi sācis Baltijas līgas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma turnīru. Sestdien jelgavnieki viesos ar 84:86 (39:40) zaudēja Lietuvas komanda KK Kaunas, piedzīvojot pirmo neveiksmi pēc sešu uzvaru sērijas.Pirmajā puslaikā nevienai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru.

Trešajā ceturtdaļā Kauņas basketbolisti veica 10:0 spurtu, pēc kura viņi ieguva 53:45 pārsvaru un drīz pēc tam arī pārsniedza 10 punktu robežu. Ceturtajā ceturtdaļā BK Zemgale pamazām starpību deldēja un nepilnas sešas minūtes līdz pamatlaika beigām bija vairs tikai 68:70. Tomēr atgūt vadību viesiem tā arī neizdevās.Ar 21 punktu rezultatīvākais Jelgavas komandas sastāvā bija Edgars Krūmiņš.Situācija Izaicinājuma kausa izcīņas turnīrā (ņemot vērā pirmā posma rezultātus): KK Kaunas 4-1, BK Zemgale 3-2, Utenas Juventus 3-2, Klaipēdas Neptūnas 2-3, Paņevēžu Techasas 2-3, Alītas Alytus 1-4.

BBL Izaicinājums kauss

KK Kaunas – BK Zemgale 86:84 (23:21, 40:39, 63:54)
Krūmiņš 21, Bergmanis 20, Rozītis 14

Izcelties ganāmpulkā

Divvirzienu līgums Anžejam Pasečņikam paver iespējas Milvoki Bucks pārbaudes spēlēs.