Pasečņikam un Kurucam zaudējumi NBA spēlēs

Latviešu basketbolisti Anžejs Pasečņiks un Rodions Kurucs sestdien guva attiecīgi četrus un piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs, viņu pārstāvētajām komandām ciešot zaudējumus.

Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas Wizards, kurai savainojuma dēļ šobrīd nevar palīdzēt viens no līderim Dāvis Bertāns, savā laukumā ar 100:107 (23:33, 35:26, 20:27, 22:21) atzina Ņujorkas Knicks pārākumu.

Pasečņiks šajā duelī laukumā pavadīja 19 minūtes un 19 sekundes, grozā raidīdams vienu no četriem divpunktu metieniem un divus no četriem soda metieniem.

Viņa kontā arī piecas atlēkušās bumbas, divas kļūdas un četras piezīmes. Wizards ar Pasečņiku laukumā ielaida par desmit punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija otrs sliktākais rādītājs komandā.

Vašingtonas komandā pa 20 punktiem guva Aizija Tomass un Džordans Makrī, bet uzvarētājiem ar 30 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Džūliuss Rendls.

Knicks tikai otro reizi sezonā izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas.

Tikmēr Kuruca pārstāvētā Bruklinas Nets viesos ar 98:108 (20:42, 34:21, 25:25, 19:20) piekāpās vienībai Hjūstonas Rockets.

Kurucs nospēlēja 16 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un vienu no diviem "trejačiem", ar raidījumu no perimetra izceļoties trešās ceturtdaļas pēdējā sekundē.

Viņš šajā spēlē iekrāja arī trīs atlēkušās bumbas, vienu rezultatīvu piespēli, trīs kļūdas un trīs piezīmes. Nets ar Kurucu laukumā iemeta par deviņiem punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija dalīts otrs labākais rādītājs vienībā.

Bruklinas komandā ar 17 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Spensers Dinvidijs.

Mājiniekiem 44 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Džeimsam Hārdenam, bet 23 punktus pievienoja Rasels Vestbruks.

Nets ar 16 uzvarām 31 spēlē ir septītā Austrumu konferencē, bet Wizards ar deviņiem panākumiem 31 mačā ieņem 13.vietu, apsteidzot tikai Knicks un Atlantas Hawks.

Abas latviešu pārstāvētās komandas savas nākamās spēles aizvadīs pirmdien, kad Wizards savā laukumā uzņems Maiami Heat, bet Nets viesosies pie Minesotas Timberwolves.