Strēlniekam 12 punkti, Brose Baskets ar uzvaru sāk Eiropas kausa otro posmu

Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas komanda Bambergas Brose Baskets trešdien guva uzvaru pirmajā basketbola Eiropas kausa (EK) otrās kārtas jeb Last 32 fāzes mačā, savukārt Kristaps Porziņģis un viņa Spānijas klubs Seviļas Baloncesto piedzīvoja zaudējumu, liecina rīkotāju informācija.K grupas mačā Brose Baskets izbraukumā ar rezultātu 71:65 uzveica Slovēnijas komandu Ļubļanas Union Olimpija.

Strēlnieks laukumā pavadīja 29 minūtes un 17 sekundes, guva 12 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles.L grupas spēlē Baloncesto savā laukumā ar 63:94 piekāpās Beļģijas čempionei Ostendes Telenet.Porziņģis nospēlēja 20 minūtes un 36 sekundes, guva 14 punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.Last 32 fāzē komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām, kur aizvadīs apļa turnīru. Katras grupas divas labākās komandas iekļūst EK astotdaļfinālā.