Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Tamane un Babkina palīdz Fenerbahce uzvarēt dāmu Eirolīgas play-off spēlē

Latvijas basketboliste Zane Tamane otrdien guva 15 punktus, bet viņas komandas biedrene Elīna Babkina iemeta trīs punktus, palīdzot Stambulas Fenerbahce izcīnīt uzvaru Eirolīgas astotdaļfināla spēlē, informē sacensību rīkotāji.

Turcijas klubs savā laukumā ar 83:71 uzvarēja Francijas vienību Montpeljē Basket Lattes, sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā.

Tamane spēlēja 36 minūtes, no spēles iemeta septiņus no desmit metieniem un realizēja arī vienīgo soda metienu. Latvijas basketboliste izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, kas bija labākais rādītājs starp visām spēles dalībniecēm. Babkina 12 minūtēs realizēja vienīgo divpunktu metienu, aizmeta garām vienu tālmetienu un trāpīja vienu no diviem soda metieniem. Viņa izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Citā spēlē Aijas Brumermanes pārstāvētais Itālijas klubs Beretta-Familia viesos ar 67:59 uzvarēja Spānijas komandu Perfumerias Avenida, kas pērn kļuva par Eirolīgas uzvarētāju. Brumermane spēlēja vienu minūti un punktus neguva.

Zaudējumu piedzīvoja Ievas Kubliņas pārstāvētā Francijas komandas Bourges Basket, kas viesos ar 59:65 zaudēja Rivas Ecopolis no Spānijas. Kubliņa spēlēja 15 minūtes un guva divus punktus, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Otrās spēles sērijā notiks 24. februārī, bet trešie mači, ja būs nepieciešami, 29. februārī.