Rīgā +17 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

TTT Rīga basketbolistēm trešais zaudējums FIBA Eirolīgā

Latvijas čempiones TTT Rīga kluba basketbolistes FIBA Eirolīgas A grupas trešās kārtas spēlē trešdien savā laukumā ar 60:77 (28:43) piekāpās Slovākijas klubam Košices Good Angels. Šis rīdziniecēm bija trešais zaudējums turnīrā pēc kārtas.

Nerips: nesteigsimies norakstīt komandu un kādu spēlētāju

Spēles sākums TTT Rīga pagalam neizdevās. Vairākas reizes kļūdu dēļ laukuma saimnieces uzbrukumā pat netika līdz metienam, un Slovākijas čempionvienība ātri panāca 11:0 pārsvaru. No pirmā nokdauna TTT spēja diezgan ātri atgūties, uzlabot savu sniegumu un izlīdzināt spēli, taču būtiski samazināt rezultāta starpību gan ne.

Īpaši grūti mājiniecēm klājās cīņā pret Košices kluba leģionāri Čārdiju Hjūstoni, kura jau pirmajā ceturtdaļā savāca 15 punktus. Spēles pirmo posmu viešņas pabeidza ar precīzu metienu no laukuma centra pēdējā sekundē - 19:29.

Otrajā ceturtdaļā kādu brīdi ritēja gluži līdzīga cīņa, taču perioda vidū rīdzinieces nekādi netika galā ar Košices komandas zonas aizsardzību, ko sāncenses nekavējoties izmantoja - 25:41.

Cerīgi iesākās otrais puslaiks. Rīdzinieces ar enerģisku darbību aizsardzībā un precizitāti uzbrukumā guva pirmos astoņus punktus, un starpība saruka līdz 36:43 (bija arī 40:45). Taču trešās ceturtdaļas vidū šī ofensīva tika apturēta, un Good Angels atbildēja ar 10 punktiem pēc kārtas.

Precizitātes trūkums un daudzās kļūdas atlikušajā laikā liedza rīdziniecēm cerēt uz lūzumu cīņas gaitā.

Abas pārējās A grupas trešās kārtas spēles paredzētas ceturtdien. Līderes Taranto Cras Basket basketbolistes savā laukumā uzņems Guntas Baško pārstāvēto Krakovas Wisla Can-Pack komandu, bet Mondeville ar Aiju Brumermani sastāvā viesosies Ungārijas pie Pecs-2010 komandas.

TTT Rīga basketbolistēm nākamā Eirolīgas spēle paredzēta 17.novembrī viesos pret Wisla Can-Pack komandu.