Rīgā +18 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Austrālijas un Jaunzēlandes regbisti iekļūst Pasaules kausa izcīņas pusfinālā

Jaunzēlandē notiekošā Pasaules kausa izcīņas finālturnīra pusfinālā svētdien iekļuvuši mājinieki un Austrālijas regbisti.

Austrālieši ar 11:9 uzvarēja 2007.gada turnīra uzvarētājus un līdzšinējos Pasaules kausa īpašniekus Dienvidāfrikas regbistus. DĀR komandai bija ievērojams teritoriāls pārsvars, taču austrāliešu vienīgais piezemējums un Džeimsa O'Konora realizētais soda sitiens astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām nodrošināja viņiem uzvaru.

Laukuma saimnieki Jaunzēlandes regbisti spēlē pret Argentīnu pirmajā puslaikā nonāca zaudētājos 6:7, taču turpinājumā dominēja cīņā un svinēja uzvaru 33:10.

Jau ziņots, ka sestdien vietas pusfinālā nodrošināja Velsas un Francijas regbija izlases, kas 15.oktobrī tiksies savā starpā.